Günlük internet paketi yalnızca 1 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Günlük internet paketi yalnızca 1 TL
Faturalı veya Hazırkart aboneleri kullanabilir. Günlük 10 MB 1 TL 5 kuruş/100KB MINI yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek katılabilirler.

• Beğen
Tepkiler: Symberk, must20 ve Necmati

aryscat

aryscat

Üye
Olmamış. Bilgi için teşekkürler

batuone

Üye
vodafone da 50 kr şa 24:00 a kadar sınırsız gözünü seviyim vodafonun :d:

Necmati

Necmati

Üye
iyi gibi :)

joseph33

joseph33

Üye
insanla dalgamı geciyorlar bunlar bi tarafta 50kurusa sınırsız bi tarafta 1 tlye 10mb insanı keriz yerine koymaktan baska bisey değil bu hic yapmasınlar daha iyi :hmmm:off:

ilo53

ilo53

Üye
genç tarifede 15 mb 50kurus onu yaparım daha ıyı :D

Larock

Larock

Üye
turkcellin sırf bu kazık interneti yüzünden 5 yıldır kullandığım hattımı vodafoneye taşıyacam. yanlışlıkla interntte bağlansak kafadan 50 kuruş gidiyor.
yaptığı kampanya da resmen dalga geçmek, 10mb'tı çok büyük birşey sanıyorlar herhalde uyanıklar..

OğuzcanAbi

Üye
bune ya tarifemi bu
çok pahalı
ı love vodafone :D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Turkcell, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ve en ekonomik şekilde internete erişebilmesi için yeni seçenekler sunuyor. Günlük internet paketi yalnızca 1 TL'ye sanal dünyanın kapılarını açarken aylık internet paketinin fiyatı da herkes internetin sağladığı olanaklardan faydalanabilsin diye 5 TL'ye iniyor

Turkcell'in yeni "Günlük İnternet Paketi" faturalı ya da ön ödemeli hat sahibi tüm Turkcell'lilere yalnızca 1 TL'ye sunuluyor. İhtiyaç duyulan günde, saat 23:59'a kadar kullanılabilecek pakete sahip olmak için MINI yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli.
Günlük 10 MB. Fiyatı: 1 TL. Satın almak için: MINI yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj gönderin

• Beğen
Tepkiler: must20 ve emr-erock
emr-erock

emr-erock

Üye
Süper Olmuş Ozaman.İihtiyaç duyulduğu zaman kolayca yapılabilir.Teşekkürler

semih01sem

semih01sem

Üye
aylık internet ne zaman 5tl olacak? Bir ara 12.5tl'ydi sonra 10tl oldu en son öyleydi. 5 lira olursa çok iyi olur herkes için..

harock

harock

Üye
10 mb den ne olur :D vodafone hala 1 numara

yuXeXescaner

yuXeXescaner

Üye
yaw arkadaş vodafon da 0.5 tl günlük sınırsız!!
Aylık 8 tl sınırsız
Bu türkcell ne yapmaya çalılıyor:-?..

endometozon

endometozon

Üye
yetmez kı 10 mb gırmenle cıkman bır olur ne anladım ben o ınternetten :s

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
YaramaS.

aryscat

aryscat

Üye
Bravo türkcell birnumarasın... Hem GSM operatörü , hem komedyen... Varmı senin kadar yeteneklisi bu dünyada...:ehe:aha:

Ekremdin

Ekremdin

Üye
10 mb cok az degilmi ya

punisher123

punisher123

Üye
Şaka gibisin türkcell,10mb ile artık ne yapar abonelerin bilinmez,bozdurur bozdurur harcarlar..

Sahilyıldızı08

Sahilyıldızı08

Üye
vodafone en iyi hat ama ben turkcell kullanıyorum çok pahalı

Üst Alt