Günlük dediğin böyle olur..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Günlük dediğin böyle olur..
kahramanımızın 1,5 yaşındayken tutmaya başladığı bir günlük... o bir abla...

5 haziran 1977 :
Annem bugün babama “hamileyim” gibi bişey söyledi, babam da çok sevindi nedense... hemen orda öpüşmeye başladılar... terbiyesiz şeyler... ayıp oluyor... gidin yatak odasına da orda sevişin...

18 eylül 1977 :
Annem acayip kilo aldı hiç dikkat etmiyor bu aralar kendine... kocaman bir göbeği var...

25 kasım 1977 :
Babam sürekli annemin karnına kulağını dayıyor... manyak mı bu adam?

19 aralık 1977 :
Annem iyice göbeklendi... hiç bir iş yapmıyor... ev pislik içinde... alayım süpürgeyi de şöyle bir temizlik yapayım demiyor... babannemle ananem, sık sık bize gelir oldular son günlerde... onlar yapıyor temizliği, yemeyi...

17 ocak 1978 :
Ev çok kalabalık... annemi “hastane” dedikleri bir yere götürüyorlarmış... neler oluyor anlamıyorum ! hayırdır inşallah...

18 ocak 1978 :
Bugün çok tuhaf bişey oldu... babam beni, hani annemi götürdükleri “hastane” denilen yere götürdü... annemin kucağında beze sarılı bişii var... kedi galiba? babam çok mutlu... ben de bakmak istiyorum nedir o acaba? sonra babam beni kucaklayıp gösterdi onu... ben bişeye benzetemedim... maymun gibi bir şey... sürekli ağlıyor...bana “artık abla oldun sen” dediler, “ sana kardeş geldi” dediler... duraksadım... abla ne demek? kardeş ne demek?

19 ocak 1978 :
Annem ve biz, “kardeş” denen şeyle beraber hâlâ hastanedeyiz... sürekli annemin kucağında meme emiyor... karnı çok aç galiba... muz versem yer mi? ben yerim...

20 ocak 1978 :
Döndüğümüzden beri eve giren çıkanın haddi hesabı yok... bu ne yaa? türbe gibi oldu ev... her gelen de o “kardeş” denen şeyi pek bi sevdi... ben de sevdim... çok güzel kokuyor ama kimse benle ilgilenmiyor... sinirim bozuluyor yaaaa... o koca göbekli annemin karnı da hemen iniverdi nedense... var bi iş ya dur bakalım...

22 ocak 1978 :
Evde acayip bir koku var... ha! ha! ha! işte bu kadar... o çok sevdiğiniz “kardeş” denen şey altına yapmış... annem altını alacak şimdi onun... dur ben de bakayım ne yapacaklar...

a-aaaa-aaaaaa!!! ama bu ne? “kardeş”in bacakları arasındaki “o” şey de ne? onda var ben de yok... allahım bu ne? babam da bu haliyle onun fotoğrafını çekiyor... naapçaksa onu? hıh!

25 ocak 1978 :
Bugün öğrendim... ona “oğlan” diyorlarmış, benden farklıymış... anlamıştım zaten ben... bu şeyle hayat boyu hiç bir ortak yönümüz olamaz...

15 nisan 1978 :
ilk başta şu kardeş denen şeyi sevmiştim ama şimdi gıcık oluyorum... kaç günlerdir kimse benle doğru dürüst ilgilenmiyor, oynamıyor... herkesin gözü onun üstünde... ortadan kaldırsam mı onu acaba? bir yolunu bulucam ben...

19 nisan 1978 :
Bugün çok üzgünüm, çok ağlıyorum... annemden ilk tokadımı yedim... neymiş efendim, kardeşe çatal batırılmazmış... allah allah? annem de babam da beni sevmiyorlar artık, onu seviyorlar...

1 eylül 1978 :
Bu ne rahatlık be... iyice yerleşti bu da evimize... ha bugün ha yarın gider diyoruz ama demir attı mübarek, gitmiyor...

oooooohhhh! şimdi de benim eski kıyafetlere konuyor ağamız... oğlum ben sana söyleyeyim... pembe sana yakışmıyoooo.... çıkar o benim eskileri...

17 haziran 1980 :
Artık anladım.... o, bu evden gitmiycek... annemi, babamı da aldı elimden... babam sürekli ona oyuncak araba getiriyor.. ben hâlâ eski bebeklerimle oynuyorum... ben de arabalarla oynuycam....

ver onu bana!!!

13 eylül 1982 :
Ben artık büyüdüm annem babam öyle diyo ve bugün okula başladım... çok sevdim ben orayı... kitap, kalem, defter, çanta falan alındı bana... ilk defa bana alınıp da kardeşe alınmayan bişey çıktı hayret?

25 ekim 1982 : ben deftere bişeyler yazarken o sürekli yanımda duruyor... sanki okuma yazmayı öğrenebilecek? salak!

27 ekim 1982 : eyvah!!! bütün defterlerimi karalamış bu kardeş... ben şimdi örtmenime ne diycem?

20 ağustos 1983 :
Kardeşim bugün “sünnet” oluyor... tam ne demek bilmiyorum... galiba, hani altını alırken o gördüğüm şeyi kesecekler sonunda... benden bir farkı kalmıycak... bir de bir kıyafet var üstünde sanırsın sadrazam... elinde asa falan... bugün herkes onunla daha fazla ilgileniyor... of yaa! kız olmak ne zor... bana da ne diye giydirdiler şu salak elbiseyi bilmem... evimizin perdeleri gibi oldum...

16 temmuz 1996 :
Vay be... biz ne zaman büyüdük de kardeşim üniversiteyi kazandı? mühendis olucak okul bitince... canım kardeşim, ben onu çok seviyorum...

2 mart 1997 :
Bizim ufaklığa bak sen... bir gün bir kızla karşımıza çıkıp geleceği günleri de görecekmişiz... kızın ad? nilay’mış...şöyle bir bakayım... sırtı biraz kambur gibi sanki kızın... bacakları da çarpık... kardeşime yakışmışyor sanki... ben kardeşimi çok seviyorum....

5 temmuz 1997 :
Aaaahhhhh!!!! hayat ne güzel... aşık olmak ne güzel... kaan hayatıma girdi gireli çok mutluyum... gelecek için çok ciddi planlarımız var... kaan için kardeşim ne düşünür acaba? bir gün tanıştıracağım onları bakalım...
20 temmuz 1997= kaan ile kardeşim tanıştılar ama kardeşim hiç bir yorumda bulunmuyor... “sen bilirisin, bu senin hayatın, sen seçiminde hata yapmazsın” diyor... kıskanıyor galiba biraz... kızı getirdiğinde ben ona öyle mi yapmıştım halbuki...

30 mart 1998 :
Allah belanı versin kaan... seni bir daha ömrümce görmek istemiyorum... kaan’la ilgili herşey bitti... kardeşim beni sinemaya götürdü... sadece onunla olmak istiyorum şu an...

13 kasım 2001 :
Güle güle kardeşim... “gel teskere gel teskere bitsin bu gurbet, evde anan baban bacın yüzüne hasret”... ben kardeşimi çok seviyorum... allahım ona iyi bak...

2 ağustos 2003 : ve kardeşim evleniyor bugün... hem de o çarpık bacaklı dediğim nilay’la... aslında çarpık bacaklı falan değil mi?... ne olur kardeşime iyi bak nilay... o, patates kızartmasını bi de köfteyi çok sever... bak! masallardaki prens gibi olmuş... benim kardeşim çok yakışıklı...

3 ocak 2005 :
Bugün hala oldum... benim bir yeğenim var artık...hastaneye gidemedim ama annem bebeğin bana benzediğini söylüyor... canım kardeşim benim... seni çok seviyorum....

AntiTuk

Üye
eywallah kardeş hemen hemen hepsini okudum hoş bişe

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ben tamamını okudum güzel ve sürükleyici :artı:

slayer

Üye
Bugün çok üzgünüm, çok ağlıyorum... annemden ilk tokadımı yedim... neymiş efendim, kardeşe çatal batırılmazmış... allah allah? annem de babam da beni sevmiyorlar artık, onu seviyorlar...
:ehe: :ehe:

bu duyguları yaşadığım günleri dün gibi hatırlıyorum
saol

cllgr

cllgr

Üye
güzel sagol

MagNum

MagNum

Üye
Çok komikk yaws saol... :kop: :kop:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
19 ocak 1978 :
Annem ve biz, “kardeş” denen şeyle beraber hâlâ hastanedeyiz... sürekli annemin kucağında meme emiyor... karnı çok aç galiba... muz versem yer mi? ben yerim...

"kardeş denen şey" :kop: :kop: ben kardeşin nolduunu biliorum ama hala bizimkide bana belirsiz bi mahluk gibi gelio :lol2: :kop: :lol2: :kop:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
çok tatlı yaw
-----------
20 ağustos 1983 :
Kardeşim bugün “sünnet” oluyor... tam ne demek bilmiyorum... galiba, hani altını alırken o gördüğüm şeyi kesecekler sonunda... benden bir farkı kalmıycak... bir de bir kıyafet var üstünde sanırsın sadrazam... elinde asa falan... bugün herkes onunla daha fazla ilgileniyor... of yaa! kız olmak ne zor... bana da ne diye giydirdiler şu salak elbiseyi bilmem... evimizin perdeleri gibi oldum...
--------------

bide sonlara doğru duygusallaşmış bence...baya bi beğendim eline sağlık

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Çok güzel.. :bravo:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
:kop: tşk sağol gerçekten sıkılmadım okurken sürükLeyici.

ibonline

ibonline

Üye
herseyi bosverin suanda gözelrimi acık tutamıoyrum uykusuzum
yarın inşallah yorum belirticem

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Thanks ;;)

_GiTaRisT_

Üye
koimk ve duygulu bişe..sağolasın..paylaştığın için ;)

rapci_cariye

Üye
Originally posted by _GiTaRisT_@Oct 23 2005, 01:20 AM
koimk ve duygulu bişe..sağolasın..paylaştığın için ;)
[post=197129]Quoted post[/post]​

;;) kesinlikle katılıom!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...