Güngören'de 2 Patlama..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
Güngören'de 2 Patlama..
Güngören'de patlama
Güngören'de ardarda 2 ayrı patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 14 kişinin öldüğü, 140'a yakın kişinin de yaralandığı bildirildi.

Patlamaların ardından bölge adeta savaş alanına dönerken, ölü ve çok sayıda yaralıların sayısının artmasından endişe ediliyor

Edinilen bilgiye göre, ilk patlama 21.30 sıralarında Güngören Belediyesi civarında meydana geldi. İlk patlamanın ardından kısa bir süre sonra bu kez Güngören Menderes Caddesi ile Tevfik Fikret Caddesi'nin kesiştiği noktada bilinmeyen bir nedenle bir patlama daha meydana geldi.

Her 2 patlamada ölen ve çok sayıda yaralı var. Yaralılar, Bakırköy Devlet ve çevredeki hastanelere kaldırıldı. Öte yandan yaralıların çok olması nedeniyle Bakırköy Devlet Hastanesi acil servisinin dolduğu öğrenildi.

alıntıdır.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Duyunca inanılmaz üzüldüm daha taze haber zaten :( allah yardımcımız olsun..

neden oldugu ortaya cıkar sonra:@

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Haber sitesinde okumuştum yapan köpekleri aynı bomba üstüne oturtup patlatmak gerek bide akıl ve para verenlerin...

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
pkk söylentisi var ama bazı haber kanalları onunda şüpheli oldugunu söylüyor çıkar tabi bende üzüldüm insanlar sokakta rahat dolaşamıycak mı ya bide şu sınır ötesi operasyonları başarıyla tamamlandı yaa onun zorundan oldugu söyleniyor. üzücü ölenlere Allah rahmet eylesin yaralılarada acil şifalar..

Yasminozz

Yasminozz

Üye
:( :( :( :(

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
iki bomba patlattılar 1. si ses bombası meraklı kalabalıgı toplamak icin 2. si o kalabalıgı inflak etmek icin patlatılmıs!şu an itibariyle 14 kişinin öldüğü, 140' da yaralı varmış :( diye söyleniyor..

allah belasını versin ya:@ lanet olsun böyle kişilere:@ sinirimden ağlıyacağım....offfffffffffffffff

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ölü sayısı 15'e, yaralı sayısı 154'e çıkmış. Allah ölenlere rahmet eylesin, yaralılara şifa versin inşallah.

Diyecek söz yok.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
haberleri bi açtım şok oldum bu şerefsizlerin allah belasını versin
allah rahmet eylesin hayatını kaybeden vatandaşlarımıza

ouSahin

ouSahin

Üye
Ölenlere Allah Rahmet Eylesin Yararılara Allahtan Şifa Ailelerine Sabır Diliyorum..

Hatırlarsanız geçmiş zamanda olan patlamaları Beyoglundaki aynı zaman içerisinde 4 Leventteki HCBS Binasının patlaması ondan bir zaman sonra İETT otobüsündeki patlama en son Amerikan Konsoloslugundaki Silahlı Saldırı ve Son olarak Güngörendeki Patlamadaki Ölen İnsanlarımızın haddi hesabı yok :( bunlar bizi üzüyor:(

ATAMTÜRK

Üye
:(:(:(:agla
ALLAH BELALARINI VERSİN.

omayra

Üye
Çok üzücü ve canice.

canturgay

canturgay

Üye
:( çok üzücü bi olay...Allah geride kalanlara sabır versinnn

milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
böylelerine söylencek söz bile bulamıyorum.
böyle bir caniliği nasıl yapabiliyolar.
ilac mı veriyolar ne veriyolarda bunları yapıyolar anlamıyorum.
ölenlere Allah tan rahmet ve hepimize sabır diliyorum..

mservank

mservank

Üye
Allah rahmet eylesin.
Bizim milletimiz bir şey olduğunda toplandığı için ve uzun süre ayrılmadığı için sonuç bu malesef.

_KadirşinaS_

Üye
Dün akşam Tekirdağ'dan dönüyordum. Mahmutbey gişelerine yaklaştığımda arıza şeridinden 10 saniyede bir ambulans geçmeye başladı. Herhalde büyük bir kaza oldu dedim. Eve gelip televizvyonu açtığımda şok oldum.İki bomba haince patlatılmıştı.Gerçekten başımdan aşağı kaynar sular dökülmüş gibi oldu.
Ama başta NTV olmak üzere haberi veren bütün kanallarına da kınıyorum. İstanbul Valisi ile yapılan bir röportaj yayınlandı, adam dedi ki: "lütfen insani duguları rencide edecek görüntüleri yayınlayıp, terörün amacına ulaşmasına yardımcı olmayalım". Bu röportajdan önce de her tarafı kan içinde kalmış yaralıları, ölüleri, hatta kopuk organları gösteriyorlardı; röportajdan sonra da yayınlamaya devam ettiler. Bunların habercilik anlayışına yazıklar olsun.
Birinci ağızdan uyarılmalarına rağmen, aynı terbiyesizliği devam ettirdiler. Ben de bunun altında art niyet ararım. Bu adamlar alenen terörün propagandasını yapıyorlar.

CEREN

CEREN

Üye
hepimizin başı sağolsun gercekten yürek acısı bidurum ne günahları var ölen insanlarımızın birde 4 yaşında küçük bi kız çocugu nasıl kıydılar nasıl yaptılar bunlar insan değil zaten
kalleşce haince yapıyorlar ama onların da kökü kuruyacak elbette bigün ALLAH belalarını versin
hain köpeklerin...

onursss

onursss

Üye
Başkalarının yaptığı yanlışlar yüzünden masum vatandaşlar can veriyor kesinlikle terör örgütü yaptı hepimizin başı sağolsun 5 kuruş para için cehennem kapılarını kendine açan hainlere
''artık yeter'' diyorum

c3r3n

c3r3n

Üye
ölü sayısı 17'ye cıkmış ve bunların 4ü çocukmuş :(

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
Allah rahmet eylesin.
Bizim milletimiz bir şey olduğunda toplandığı için ve uzun süre ayrılmadığı için sonuç bu malesef.
yani aslında bombalar arası çok yok heralde bide toplananlar seyir için toplandıggını sanmıyorum ( tamam çoğu zaman bu olsada ) yardım amaçlıdır yazık çok haince bi plan ama. 18 ölü olmuş :(

iremm

iremm

Üye
Olaylar gerçekten çok üzücü hepimizin başı sağolsun Allah geride kalanlara sabır versin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...