Günde kaç kere gaz çıkartırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zaza

Üye
Tabi tabi hep öyle derler
gerçekten öyle eskiden necmi sürekli buradaydı hep sataşırdık birbirimize zaman geçerdi şimdi işleri çoğaldı. eskiden ben vakit bulamazdım o hep buradaydı artık ben sürekli buradayım şimdi o arada geliyor özledim eski günlerimizi ne ağır laflar kullanırdık hiçte alınmazdı

Konu Sahibi
Buda geçer buda geçer buda geçer alışmalısın şarkısı geldi benimde aklıma

Tepkiler: Sidretül Münteha

zaza

Üye
Buda geçer buda geçer buda geçer alışmalısın şarkısı geldi benimde aklıma
babam yüzünden ibonun şarkılarıyla ömrün geçti hepsiniz ezbere biliyorum iğrenç şarkılar kendiside pek iyi bir insan sayılmaz çok iyi tanırım

Konu Sahibi

babam yüzünden ibonun şarkılarıyla ömrün geçti hepsiniz ezbere biliyorum iğrenç şarkılar kendiside pek iyi bir insan sayılmaz çok iyi tanırım

Nerden tanıyorsun? Yeraltı mafya falan ne iş bi ilginmi var? Zaten gözüm hiç tutmamıştı seni

zaza

Üye
Nerden tanıyorsun? Yeraltı mafya falan ne iş bi ilginmi var? Zaten gözüm hiç tutmamıştı seni
yer altında daha kimler kimler var bi bilsen ağzın açık kalır. Biliyorum çünkü doğuda yaşıyorum, biliyorum çünkü aşiretle uğraşıyorum, biliyorum çünkü bir ara resmiyetteydim, biliyorum çünkü ben böyle gizli kapaklı işleri çözmeyi çok seviyorum daha geçenlerde 5 kişi öldürüldü burada ateş hattı şuanda çok gergin kıvılcımlar patlamasın diye uğraşıyoruz çok tehlikeli durumlardayım yakında bu durumdan en zararlı ben çıkıcam çünkü gerginliği azaltayım derken milletin gözüne batıyorum amcam gıcık kapmış benden

Konu Sahibi

Sen buralarda harcanıyorsun. Kurtlar vadisine senarist olmalıymışsın

Tepkiler: Praetor

zaza

Üye
Sen buralarda harcanıyorsun. Kurtlar vadisine senarist olmalıymışsın
bence onlarda tekin değil necati şaşmaz ve kardeşine yeraltı dünyasının en önemli isimlerinden ölüm tehditleri geliyor polis bir ara gözaltına almıştı o mafya üyelerini ama son durum ne bilinmiyor hala

Konu Sahibi
Git bi koşu öğrende gel merak ettim şimddi

Konu Sahibi
Dinleyici taktırırım toto na

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...