Günde 1 $ kazanın ( BTC - Satoshi ) Ödeme kanıtlı

Sponsorlu Bağlantılar

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
Günde 1 $ kazanın ( BTC - Satoshi ) Ödeme kanıtlı
20 dakikada bir site 84 stoshi veriyor günlük 6000 stoshi bitcoin cüzdanlarınıza rahatca çekebilirsiniz site güvenilirdir tavsiye ediyorum bitcoin cüzdanından btclerinizi dolara çevirebilirsiniz .

Son düzenleme:

biltek

biltek

Üye
6000 stoshi bitcoin kaç dolar

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
6000 stoshi bitcoin kaç dolar
hocam ben 2 günde 1.20 usd aldım siteden sanırım 0.62 dolar şuan ödemeyi anında yapıyor bitcoin cüzdanına 1 dakika içinde diğer sitelerde stoshi toplamak hem zulüm hemde min gönderimleri çoğunun çok fazla yeni keşfettim paylaşmak istedim

Son düzenleme:
biltek

biltek

Üye
sağol
ama 20 dk sonra verdiği linke tıklamasak devam etmiyor. Her 20 dk da bir tıklamak gerekiyor.

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
sağol
ama 20 dk sonra verdiği linke tıklamasak devam etmiyor. Her 20 dk da bir tıklamak gerekiyor.
birde sitede en az 0.001 btc parayı sisteme attığımız taktirde 1 ayda 2 katına çıkardığı yazıyor ben olduğu zaman onuda deneyeceğim olursa yazarım sanırım onda site otomatik veriyor onuda

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Hocam bu iş tam olarak nasıl oluyor bi açıklama yapabilir misiniz?

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu iş tam olarak nasıl oluyor bi açıklama yapabilir misiniz?
appstore veya play storedan bitcoin cüzdanınınızı oluşturuyorsunuz site günlük 6000 satoshi veriyor yani 0.00006 bitcoin yapıyor onuda cüzdan adresinize ödeme isteğini atıyorsunuz hocam 1 dakika içinde ödüyor bir günde 60 cent ile 1 dolar üstü kazanıyorsunuz sitede 20 dakikada bir 84 satoshi topluyorsunuz saatlik 252 satoshi yapıyor

biltek

biltek

Üye
dün üye oldum. toplam 0.00001532 bitcoin kazanabildim. çok az veriyor.

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
şuana kadar aldığım ödemeler 8000 satoshi daha alacağım 0.0001 yatırımda yaptım beklemeden kazanıyorum ama bedava olarakta günlük telefondan giriyorum güvenilir bir site sorun çıkarmadı şuana kadar

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
minimum ödeme miktarını 4000 satoshiye çıkardılar 3 gün önce ama 1 günde kazanabiliyorsunuz

esescan

esescan

Üye
kazandıgımızı nasıl cekecegız nasıl kullanacagız. bı de telefonda bitcoin cuzdan nerden nasıl ındırılıyor

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
kazandıgımızı nasıl cekecegız nasıl kullanacagız. bı de telefonda bitcoin cuzdan nerden nasıl ındırılıyor
google a bitcoin yazarak resmi sitesinden onaylı olan işletim sisteminiz ios ise breadwallet ı öneririm blockhain dende cüzdan alabilirsiniz google play ve ios markette mevcut cüzdan numaranız oluşur sonra cüzdan numarasını siteye ekleyin mail gelir onaylarsınız siteye 4000 satoshi olduğunda cüzdana çekim talebi istersiniz 1 dakika içinde işlem gerçekleşir

esescan

esescan

Üye
tesekkurler deneyecegıım

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Free deposit is closed diyor ve youtube facebook ya da instagram linki eklemem istiyor. Bu adımı nasıl geçebilirim?

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
Free deposit is closed diyor ve youtube facebook ya da instagram linki eklemem istiyor. Bu adımı nasıl geçebilirim?
hocam çoklu hesap açtıysanız o hatayı veriyor diye biliyorum daha önce ödeme aldınızmı hesabınızdaki birikeni çekin 4000 olduysa yeni hesap açın isterseniz instagramı falan yazsanızda bazen açamıyorlar

biltek

biltek

Üye
bende de aynı hatayı verdi. ve çoklu hesap açmadım.
ve de herhangi bir ödeme de almadım.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
bende de aynı hatayı verdi. ve çoklu hesap açmadım.
ve de herhangi bir ödeme de almadım.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
hocam bendede o hatayı vermişti baya birikmiş vardı ama çoklu hesap açma yüzünden direk o hatayı verdi birikeni çektim bende yeni hesap aldım ip değiştirip şuan bi sorun yok bendede ama neden olduğunu bende anlayamadım şimdi o hatadan sonra ip değişimiyle yeni hesaba geçtim şuan bende böyle

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Ip degistitip tekrar denedim ama sonuc degismedi ne yazik ki

gRkn666

gRkn666

Üye
Site patladı galiba. Free deposit is closed diyor. Face, instagram girsen de faydası yok.

hamdi38

hamdi38

Üye
    Konu Sahibi
şuan bende bir sıkıntı yok görünüyor acaba neden sizde böyle oluyor bilmiyorum hergün ödeme alıyorum şuan