Güncelleştirmeler

Sponsorlu Bağlantılar

Sızce hangi telefon markası daha sık güncelleştirme yapıyor?

• Kullanılan toplam oy
    13
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Şimdi adamlar bir telefona 2500 lira veriyorsa bir zahmet güncelleme alsınlar :)

Invoke

Invoke

Üye
Yine tartışma çıkaracak bir konu... Üstelik cevabı da belli olan bir soru. Admin gelmeden kaç sayfa daha devam edeceksiniz bakalım. :bigstar:

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Şimdi adamlar bir telefona 2500 lira veriyorsa bir zahmet güncelleme alsınlar :)
Sen o parayı Türkiye'de veriyorsun. Yurt dışındaki adam o parayı vermiyor ;)

Ek hatırlatma: Akıllı telefon kullanıcı değil.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Vur dedik öldürdün :)
Şimdi kıvırma hiç telefon sektörünün kuralı diyorsun tezini çürütünce eee az cihaz çıkarıyor samsung gibi çıkarsa da bla bla bla ...
Şimdi kıvırma hiç telefon sektörünün kuralı diyorsun tezini çürütünce eee az cihaz çıkarıyor samsung gibi çıkarsa da bla bla bla ...
niye kıvırayım ki söylediğin şey bu konuya getirdi konuşmayı

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ayrıca Samsung'un bir çok telefonuda 2.000 TL den satışa çıkıyor Türkiye'de onlar haketmiyor mu ? 2.000 TL para değil mi ? :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Sen o parayı Türkiye'de veriyorsun. Yurt dışındaki adam o parayı vermiyor ;)

Ek hatırlatma: Akıllı telefon kullanıcı değil.
Avrupa'nın her yerinde Apple ürünleri diğerlerine göre pahalı :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Avrupa'nın her yerinde Apple ürünleri diğerlerine göre pahalı :)

Tamamda Samsung'ta 2.000 TL para değil mi bu ? Eee noldu o zaman en son güncellemeleri vermesi lazım bir kaç yıl ?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
düzgün tartışmayı bilirsek konuyu sorun çıkmaz :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Tamamda Samsung'ta 2.000 TL para değil mi bu ? Eee noldu o zaman en son güncellemeleri vermesi lazım bir kaç yıl ?
500 lira para değil mi ? Apple'ın daha çok güncelleme vermesi için bir çok neden var o yüzden normal.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Tartışma olmaz dostum herkes fikrini söyleyecek biraz iğneleyicide olabilir yeterki hakaret olmasın ;) Sözlerimden alınan olduysa eğer kusura bakmasın :)

frk uzn

frk uzn

Üye
Aynen katılıyorum ve konuyu iletletiyorum

Apple ın daha pahalı olmasını malzeme kalitesi ve popüler olmasına bağlıyorum ? Yanlışım varsa düzeltin :)

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
Invoke

Invoke

Üye
Aynen katılıyorum ve konuyu iletletiyorum

Apple ın daha pahalı olmasını malzeme kalitesi ve popüler olmasına bağlıyorum ? Yanlışım varsa düzeltin :)

İş elmada bitiyor :) Ayrıca amerikada öyle pahalı değil.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
500 lira para değil mi ? Apple'ın daha çok güncelleme vermesi için bir çok neden var o yüzden normal.

Neyse bir şey demicem :D kabullenemiyorsunuz bir türlü yapacak bir şey yok. 500 TL güncelleme almıyorsa bu bir avantajsa yeni güncelleme gelmiyor diye eskisi satıp yine 2.000 TL veren o kadar insan var ki o zaman 500 TL daha pahalı olsun ama güncelleme alsın daha karlı değil mi ? :)

PriZm

PriZm

Üye
Ben direkt popüler ve lüks telefon kavramına bağlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: frk uzn
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Neyse bir şey demicem :D kabullenemiyorsunuz bir türlü yapacak bir şey yok. 500 TL güncelleme almıyorsa bu bir avantajsa yeni güncelleme gelmiyor diye eskisi satıp yine 2.000 TL veren o kadar insan var ki o zaman 500 TL daha pahalı olsun ama güncelleme alsın daha karlı değil mi ? :)
Bak ben de ankette Apple'a oy verdim ama Apple'ın 2010 cihazlarına güncelleme vermesi ilginç bir durum değil :)

frk uzn

frk uzn

Üye
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bak ben de ankette Apple'a oy verdim ama Apple'ın 2010 cihazlarına güncelleme vermesi ilginç bir durum değil :)

Tamam da bizim derdimiz Apple güncelleme vermesi değil ki ? Orada zaten sorun yok olması gereken bu. Bizim sorun Samsung'un çok az destek vermesi :)

Üst Alt