Günaydın Mesajları Cep Günaydın Mesajları Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Günaydın Mesajları Cep Günaydın Mesajları Sözleri
Günaydın Mesajları Cep Günaydın Mesajları

Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkım.

Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ay’ısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın birtanem.

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladım ki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Merhaba hayata merhaba! Uyandım aşkımın adıyla bu yeni sabaha, haydi sende kalk birtanem beni yalnız bırakma… Günaydın aşkım, sağol sanada..

Sabahın bütün güzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, günün aydın olsun sevgilim.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde ismin, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim günaydın olsun sana.

Sabahları uyanıp yüzüne çarptığın her bir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Üst Alt