Günaydın Mesajları Anlamlı Kısa

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Günaydın Mesajları Anlamlı Kısa
Günaydın Mesajları Anlamlı

Anlamlı birbirinden güzel Günaydın mesajlarını bir araya getirdik.Sayfamızda sevdiklerinize günaydın diyebileceğiniz oldukça güzel ve anlamlı mesajlar bulabilirsiniz.Anlamlı Günaydın Mesajları....

Günaydın sabahın İlk ışıklarıyla gelen güzellik günaydın..

Sevmek güzel şey kıymet bilene ver ne zor ol kırıl nede yumuşak ol ezil bir gül kadar sevil ve benden yanada çok sevildiğini bil

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim
Günaydın Olsun Sana.

Her Zaman Kalbimde Uyuyan Güzel..Aç artık gözlerini damarlarımda ak..Günaydın..

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek ilacım Günaydın canım

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın..

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açkı her şey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Bir tanem.