Gülümseyen arı şoke etti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Gülümseyen arı şoke etti

İnanılmaz ama gerçek. Polen toplayan arı objektife ’gülümserken’ yakalandı.

Fotoğrafı, 40 yaşındaki İngiliz fotoğraf ustası Chris Cox, Holywell Bay’daki evinin bahçesinde çekti. Tam bir çiçeğe konarken çekilen fotoğrafta, minik arının "yüzünde" gülümsemeyi andıran bir mimik görünüyor.

Küresel ısınma ve kimyasal ilaçlama nedeniyle sayıları giderek azalan, bazı bölgelerde yüzde 80 yok olan arıları yakından inceleyen uzmanlar, bu fotoğrafı da incelediler. Milyarda bir yakalanacak görüntü için "Arıların ’yüzünde’, polen toplarken zaman zaman memnuniyet ifadesi belirebilir" diyerek olayı doğruladılar.

Sadece uzmanların bilebildiği milyarda bir rastlanacak olay, İngiltere’de günün konusu oldu. Fotoğrafı görenler şoke oldu.

KAFKAS KARTALI

Üye
ağzını açınca gülümsedi zannetmişler.:kop:

qurbuz

qurbuz

Üye
arı; ulen ben seni sokmazsam ..... olayım fotorafçıya güser gibi bakıp sen çek sen çek birazdan ben geliyom yanına.........:ehe:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
daha önce verildi.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
İsterse kahkahalar atarak uçsun! Katıla katıla polen toplasın! Nefret ederim o iğneli yaratıklardan!.. İğne fobim var da... Daha bir tane bile arı sokmayı başaramadı beni :ehe :ehe :ehe

_dumanist_

_dumanist_

Üye
İsterse kahkahalar atarak uçsun! Katıla katıla polen toplasın! Nefret ederim o iğneli yaratıklardan!.. İğne fobim var da... Daha bir tane bile arı sokmayı başaramadı beni :ehe :ehe :ehe
Senin o nefret ettiğin yaratıklar olmasa 4 senelik ömrün kalmış olurdu şimdi :ehe
Ayrıca konu daha önce verildi, biraz dikkat etsen diyorum fatih konularına... :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Senin o nefret ettiğin yaratıklar olmasa 4 senelik ömrün kalmış olurdu şimdi :ehe
Ayrıca konu daha önce verildi, biraz dikkat etsen diyorum fatih konularına... :)

Olmasınlar demedim ki... Benden uzak dursunlar yeter... :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...