gülmek isteyen içeri girsin :)))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
gülmek isteyen içeri girsin :)))

[h=6]Aynı turizm şirketine ait iki otobüs, yolda karşılastı şoförler ellerini bırakıp birbirini selamladı 52 kişi öldü.
Bitlis

Asabi çoban ot yemeyen koyununu tüfeğin dipçiğiyle dövmeye başladı,tüfek ateş aldı çoban öldü.
Bitlis

Odun kesmek için ağaca çıkan çiftçi , Nasreddin hoca fıkrasındaki gibi bindiği dalı kesmeye başladı. Farkettiğinde iş işten geçmişti dalla birlikte yere çakıldı hastanede öldü.
Antalya

İki odayı yıkıp tek oda yapmak isteyen bir evsahibi , işi abarttı.Tek duvar için kazma yerine dinamit kullandı.Mahalleyi havaya uçurdu .yaralandı
Trabzon

Şaşkın köylü üç katlı evinin terasındaki kömürlükte buzağı beslemeye basladı.buzağı büyüdü ,250 kiloluk dev bir inek oldu.bulunduğu odaya sığmayan inek,3 katlı evden vinçle indirildi.
Izmir

Karadenizli iki kardeş , çatıdaki hurdaları satmak istedi.Ağabey çatıya çıktı,demir yığınlarını asağıdaki kardeşine atmaya basladı.kardeşi ise hepsini tuttu biri hariç: Buzdolabı...onun da altında kalıp ağır yaralandı. Hastanede,"hızlı attı tutamadım" dedi.
Izmir

Askerden yeni dönen genç dünya evine girdi.gerdek gecesi eşine askerlik anılarını anlatmaya başladı.bir ara kendini kaptırdı yanında getirdiği el bombasını gösterdi.bak "bunu çekince patlıyo dedi" ve pimi çekmiş oldu.yeni evli çift öldü.
Edirne
[/h]

• Beğen
Tepkiler: Otuz, PuGatorY, Freestyle.Cod ve 2 diğerleri

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
:kop: :kop: :kop2: :kop2:

• Beğen
Tepkiler: lBnymnmrcNl, India, keyffff ve 2 diğerleri
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

devran_34

devran_34

Üye
buz dalabını attı bu ne :) :) :)

u_cosar

u_cosar

Üye
trabzonlu iyiymiş :D :ehe

turker10

turker10

Üye
hızlı attı tutamadım :ehe:kop::ehe

CarpeDiemm19o5

CarpeDiemm19o5

Üye
Askerden yeni dönen genç dünya evine girdi.gerdek gecesi eşine askerlik anılarını anlatmaya başladı.bir ara kendini kaptırdı yanında getirdiği el bombasını gösterdi.bak "bunu çekince patlıyo dedi" ve pimi çekmiş oldu.yeni evli çift öldü.
Edirne

buna kopdumm :aha::aha:

william75

william75

Üye
tutsun diye buzdolabı atmak nasıl bir mantık ya :d:

TheCower

TheCower

Üye
Süper :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
- Buzdolabını atıyom tamam mı?
- Tamam at ama hızlı atma.
- Attım
- Tuuttum! Aaah!

Haberde: "Hızlı attı tutamadım" :d: :kop: :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Ağlayacan mı gülecen mi bilemedin :d:

Febris

Febris

Üye
hızlı attı tutamadım :D

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
böyle insanlar varmı gerçekten ben inanamıyorum :kop:

viktoreznov

viktoreznov

Üye
üstüne düşenin buzdolabı olduğunun daha farkına varmamış demek ki :kop: :kop:

|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
  • Beğen
Tepkiler: kraldost
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi

olmaz mı hiç yahu, nasreddin hocalar, incili çavuşlar, temeller, dursunlar...
bu ülkenin has evlatları değil midur daaa?! :))))
diğerlerini bilmem ama nasrettin hoca sadece hayallere kullanılan bir maskot gerçekte fıkralarda anlatıldığı gibi bir insan değildi nasrettin hoca
hocamız dönemin çok takva sahibi bir insandı tabi arada şakaları latifeleri vardı neşeli birinsandı ama günümüzde anlatılan fıkralarla hiç bir alakası yoktur

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN|
anilari35

anilari35

Üye
ne garip insanlar var :)=

Joker.

Joker.

Üye
askerden yeni dönen genç dünya evine girdi.gerdek gecesi eşine askerlik anılarını anlatmaya başladı.bir ara kendini kaptırdı yanında getirdiği el bombasını gösterdi.bak "bunu çekince patlıyo dedi" ve pimi çekmiş oldu.yeni evli çift öldü.
Edirne

buna kopdumm :aha::aha:
bizim memleket :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...