Güle Güle Arkadaşım

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Güle Güle Arkadaşım
Güle Güle Arkadaşım
Güle Güle Arkadaşım

Bu yürek burkan görüntü inanılmaz nadir anı gösteren bir yas fil onun düşmüş arkadaşına veda ediyor.

Onlar akbabalar ve sırtlanlar ile çevrili bir ölü fil karkas genelinde geldi John Chaney, 63, eşi Diane ile Botsvana bir safari gezisi oldu.

Onların rehber gelip pişiriciler eline düşmek olmaz bu yüzden dişleri kaldırmak için Park Rangers denilen, başka bir fil vücuda üzerinden ücret.

Kadın fil şefkatle ölü erkek dişi etrafında onu gövde yerleştirmeden önce karkas çevreleyen hayvanlar korkuttu.

Bay Chaney kadın fil hareketli bir nöbet olduğu ortaya çıktı birkaç saat için onu arkadaşının vücut üzerinde nöbet tutan olarak grup daha sonra gözyaşları getirildi nasıl ortaya çıkardı.

Duygusal an: Bir kadın fil Botsvana bir doğa parkı birkaç saat süren hareketli bir nöbet sırasında ona gövde ile düşmüş bir arkadaşının dişi için tutar. O arkadaşı cesedini almak için, karkas sağdaki resimde akbabalar ve sırtlanlar, korkutmak zorunda kaldı

Houston amatör vahşi yaşam fotoğrafçısı o Afrika ziyaret etti ve o zamandan beri böyle bir şey hiç görmediği tüm yıllarda böyle bir şey tanık olmamıştı söyledi.

Diye açıkladı: 'park ranger ölmek diye bir fil onun sürüden uzak göç eden açıklandığı zaman biz bir oyun sürücü vardı. onlar çok yaşlanmadan bu filler tipik bir örneğidir.

'O, bir erkek fil karkas genelinde geldi o birkaç gün içinde fil görmedim söyledi. İki veya üç gün olmuştu.

'Orada yaklaşık 20 akbabalar ve onu çevreleyen 10 sırtlan ama yine de açıkça fil baş ve dişleri çıkarmak olabilir.

Dişleri pişiriciler eline düşmesini önlemek için kaldırılmış olabilir, böylece yedekleme çağrısında rezerv bize alıyordu 'park korucusu.

'Biz beklerken, başka bir fil çalı dışında ücret ve akbabalar ve sırtlanlar korkuttu.

Amatör vahşi yaşam fotoğrafçısı John Chaney, 63, Botsvana eşi ile tatil yaparken duygusal an yakalanan

'Daha sonra geçici bir yavaş ve zarif hareket ölü fil dişi etrafında onu gövde sarılmış ve o pozisyonda kıpırdamadan kaldı.

'Biz yaklaşık 20 dakika onu izledim ve evde bir kuru göz yoktu.

'Bu kadar biz yaptığınız gibi onu saygı ödeme, arkadaşı veda bu fil izlerken, duygusal görme ve dokunma andı.'

Bay Chaney ve tur grubunda bu hayvan karkas birkaç saat sonra olmuştu noktaya geri gelmeden önce park etrafında gezi devam etti.

Kendi hayretle için, kadın fil onu içeri bıraktığı tam olarak aynı konumda kalmıştı

Dedi ki: 'Biz iki ya da üç saat sonra geri döndüğünde onun arkadaşının dişi tutan, tam olarak aynı yerde hala.

'Ben uzun o orada kaldı ama son derece beklenmedik davranışlar olduğunu ne kadar hiçbir fikrim yok.'

Bu özel filin davranış alışılmadık olsa da, filler ölülerini için saygılarını sunmak için bilinmektedir.

Sayın Chaney dedi: 'fil sürüsü ölü bir fil bir kafatası geçirdiğinizde, onlar geçerken üzerine kendi gövdeleri geçmek bilinmektedir.'

O Afrika'da vahşi hayvanların belirgin duygu o ve eşi her iki veya üç yıl bölgeyi ziyaret deneyin nedenlerinden biri olduğunu da sözlerine ekledi.

'Sen Afrika'nın muhteşem hayvanlarda insan duyguları bir sürü görmek.

'Afrika'da Ben hayvanları vahşi hala çok nerede gördüm yeryüzünde son yer olduğunu düşünüyorum.

'Bir hayvanat bahçesine giderseniz hayvanlar kafeslerde ve normalde hareket değil. Afrika'da bir Range Rover Safari devam Ancak, bir kafes içinde bir konum ve normal hareket hayvanları görebilirsiniz. '

2007 yılında alınan resim,, çünkü tarih bu wa staken bir 2012 National Geographic Traveler fotoğraf yarışması den indirimli gerekiyordu ama özel bir övgü aldı.

Bay Claney en fotoğraf daha görmek için, tıklayın .

Hayvan davranışı: kadın fil ayakta nöbet inanılmaz nadir iken birer ikişer geçirirseniz, filler ölü fil kafatası üzerindeki gövdeleri fırça bilinmektedir

Üst Alt