Güldüren komik sözler

Sponsorlu Bağlantılar

aziz360

aziz360

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Güldüren komik sözler
Dun Gece Seni O Kadar Aradim Ki,soguk Vucuduma Dokunmani O Kadar Istedim Ki,yataga Sensiz Ve Ciplak Girmek Zorunda Kaldim!neredeydin Benim Canim Pijamalarim?)
Erkekler Neden Evlenemeyecekleri Kadinlarin Pesinden Kosarlar Kopeklerin Kullanamayacaklari Otomobillerin Pesinden Kosmalari Gibi...
Ask Bir Sudur , Ic Ic Kudur , , ,, , Ask Bir Visne Ic Ic Kisne...
Kiz Dedigin Istanbul Gibi Olmalifethi Zor,fatihi Tek!!!
Erkekler Limona Benzer Baktikca Agzin Sulanir Yedikce Miden Bulanir...
Biz Rakiyi Susuz Icerken, Meze Diye Kafayi Yedik Arkadas...
Kadin Hakki Diye Bir Sey Yoktur, Cunku,hakki Erkek Ismidir...
Kendim Icin Bisey Istiyosam Namerdin Allah'im Anneme Guzel Bi Gelin Nasip Et!!aminnnnn
Hayatimi Bagladim At Yarislarina Verilen Tiyolar Gelmiyor Bir Tanem Favori Yassam Dusup Kaliyor Essekler Beni Sevmiyor Bir Tanem...
Bir Deprem Gibi Girdin Gonlume , Fay Hatti Cizdin Yuregime, Enkazlar Biraktin Uzerimde Kalbimde Artcilar Devam Etmekte Ozlenmektesin Bitanem 8.4 Siddetinde...
Eskiden Toz Pembe Hayallerim Vardi Simdi Pembesi Gitti Tozu Kaldi (
Sacimi Suburge Yaptim Elektirik Suburgesi Cikti Beni Terk Etti...
Oturarak Basariya Ulasan Tek Varlik Tavuktur...
Paranin Ne Onemi Var Onemli Olan Miktari...
Kaynanami Kaybettim Gorenlerin Gormezlikten Gelmeleri Rica Olur...
Ask Sozle Baslar, Dudak Ile Beslenir, Dokuz Ay Sonra Baba Diye Seslenir...
Adamin Biri Komsuya Gitmis Hamile Kalmis.cunku Komsu Kapiya Kadar Gecirmis...
Sayin Abonemiz Gecmis Doneme Ait Namaz Borcunuz Vardir.lutfen Iman Defteriniz Kapanmadan Borcunuzu Odeyiniz.ahiret Hizmetleri...
Offff... Cok Sikildim Bu Hayatin Ikinci Kanali Yok Mu?
Insanlar Ay'a Benzer... Kimseye Gostermedikleri Karanlik Bir Yuzleri Muhakkak Vardir...
Akilli Olup Dunyanin Kahrini Cekecegine Deli Ol Dunya Senin Kahrini Ceksin...
Uzum Uzume Baka Baka Kararabilir,ama Korle Yatanin Sasi Kalktigi Gorulmemistir...
Turkum,dogruyum, Caliskanim, Iyi Gelirli Bir Bayanla Evlenmek Istiyorum...
Atalararimiz Zamaninda Orta Asya'dan Cikip Da Ters Yone Gitselerdi, Simdi Japon Olurduk...
Tanrim Kor Oldum...artik Kusura Bakamiyorum...
Seni Sensiz De Yasayabiliyorum..en Azindan Kafami Dinliyorum...
Adama Sormuslar Karinizla Ortak Bi Ozelliginiz Varmi ? Demiski Var Ayni Gunde Evlendik..
Bi Ucurumun Kenarindan Dussem Ve Tek Dalim Sen Olsan Dusmemek Icin Seni Kokunden Sokerim..
Ilk Bakista Ask Olsaydi Okuz Trene Coktan Asik Olmustu...
Ne Yersen Ye Asit Yapar Agzinda Falima Gerek Yok Zaten Dis Yok Agzimda...
Lazlar Eskiden Tekne Yaparlardi Simdi Ise Tekno Muzik Yapiyolar...
Yavasca Siyirdi.once Bir Aci Hissettim Sonra Bir Islaklik..sonra Da Bir Aci Bir Sizi...bir De Baktim Kan Geliyor...ah Doktorrrr Su Asimi Bi Kez De Dogru Duzgun Yapiwer Yaaa...
Taksime Cami Yapmasinlar Baskasinin Taksisine Yapsinlar....
Ask Bir Pencere Gibidir. Fazla Acarsan Havani Alirsin...
Ates Attim Samana, Bak Dumana Dumana.senin Zalim Anani, Ben Getirdim Imana...
Gayfe De Koydum Fincana,selâm Soylen Amcama.amcam Kizini Vermezse,tursu Da Kursun Fincana...
Ay Aksamdan Isigdir Yaylalar Yaylalar, Yukum Simsir Kasiktir Diloy Diloy Yaylalar.komsu Gizini Zapt Eyle Yaylalar Yaylalar,bizim Oglan Asiktir Diloy Diloy Yaylalar...
Ayaginda Kundura Yar Gelir Dura Dura Genc Omrumu Curuttum Gogsume Vura Vura...
Elimde Japon Yapistiricim Var Ama Yapistirmaya Japonum Yok!!!
Ben Aydan Sener Bende Dunyadan Ufuk!!!
Erkekler Plaka Gibidir,herseyleri Bir Delik Icin Doner...

Erkekler Ari Gibidir,once Sokarlar Sonrada Sisiklik Gelir...
Bataryasi Zayif Ruyalarimda , Kapsama Alani Disinda Kalan Sevgilime, Sebeke Hatasi Nedeniyle Ulasamadim, Simdi Yuregimde Ceken Hattimla Seninleyim...
Deliye Hergun Sevgililer Gunu... Seni Deli Gibi Seven Askin...
Kalbimi Verdim Ona Saklasin Diye, Buzdolabina Koymus Kokmasin Diye...
Sana Bir Sey Soyleyecegim, Ama Sakin Uzulme Dun Doktora, Gittim Bobregimde Kum, Kalbimde Seni Buldular!...
Durun Nefes Almayin Daha Ucuz Bir Yer Biliyorum...
Yumurta Sana Dokunuyorsa Sende Git Tavuga Dokun!!!
Erkek: Seyy Merhaba. Kiz: Evet? Erkek: ßeraßer Yuruye ßilirmiyiz? Kiz:hayir. Erkek: Peki Ozaman Ko$alim..
Sen Ne Tatli Kizsin Oyle.-aa Delinin Zoruna Bak. Abi Ne Kizmis Ya!!!
Acaba Bir Yerde Oturup Konusalim Desem....kizarmi..?yok Canim...ya Abisi Varsa Sorsammi Yok Yok Abisi Yoktur...ya Varsa..canim Olsada Nerden Gorecek Sor Lan Sor Olmezsin Ya........ Ya Abisi Varsa...
Sana Arkadaslik Teklif Edecegimi, Senden Hoslandigimi Ve Hep Seni Dusundugumu Dusunduysen Aferim. Dusunmediysen De Dusun Derim...
Ates Olmayan Yerden Duman Cikmaz.cunku It Urur Kervan Yurur...
Raki Icersen Agzin Kokar,bira Icersen Gobek Yapar,cin Icersen Carpar,romsa Kafa Yapar,iyisimi Sen Ask Sarabi Ic O Enfazla Hayatina Celme Takar...
Askimiz Bir Sabun Kopurt Beni Pakizem...
Fizik Ile Arastirdim, Kimya Ile Cozdum, Edebiyat Ile Soyluyorum Seni Cok Seviyorum...
Ilahi Azrail Sen Adami Oldurursun...
Sana Yavrum Dedim Ama Neden Diye Dusundunmu?cunku Sen Benim Ufakliga Cok Benziyorsun...
Sen, Likor Gibi Tatli Tekila Gibi Carpici Viski Gibi Asil Konyak Gibi Sicak Sampanya Gibi Ozel Sarap Gibi Tutkulu Malubu Gibi Egzotik Kokteyl Gibi Muhtesemsin...
Bir Hirsiz Araniyor!adi:askim,soyadi:sevgilim,saklandigi Yer:kalbim,adres:ask Bir Edebiyat Caddesi,seni Seviyorum Mah.no:sen Ve Ben:kat:nikah Masasi.
Kalbimde Yasiyorsun Ama Kirani Vermiyorsun. Not:ev Sahibi En Kisa Zamanda Benimle Evlenmesen Seni Kapinin Onune Birakirim.
Seni.tc Kanunun Ask Maddesi Geregince Izinsiz Kalbime Girmeden Dolayi Omur Boyu Kalbime Haps Ediyorum...
Gel Kalbimde Yasa Valla Kira Istemem
Katir Gibi Bir Kadinla Tanisti.. Ona Esekler Gibi Asik Oldu.. Sonunda Evlendiler.. Koyun Surusu Gibi Cocuklari Oldu.. Adam Bigun Oldu.. Olum Raporunu Baytar Verdi...
Sabah Kahvalti Edemiyorum, Cunku Seni Dusunuyorum. Oglen Yemek Yiyemiyorum, Cunku Seni Dusunuyorum. Aksam Yemek Yiyemiyorum, Cunku Seni Dusunuyorum Gece Uyuyamiyorum, Cunku Acimmmm!!!
Ask Bir Elma Sekeridir Sekeri Bitince Kazigi Kalir...
Ben Aglamayi Ferdi Den Titremeyi Azer Den Aci Cekmeyi Ibo Dan Yikilmayi Mahsun Dam Sevmeyi De Senden Ogrendim Askim.
Genctim, Yakisikliydim, Elimde Guzel Ikili Vardi...sonra Bir Guzel Onlu Geldi, Bir Vale, Bir Kiz,on Yedi Bardak Cay, Iki Paket Sigara, Ve Derken: Papazi Buldum!...
O Kadar Capkin Bir Hastaydi Ki,taburcu Oldugunda Hastane Faturasinda 6 Tane De Yirtik Hemsire Gomlegi Vardi...
Ask Cemberi Bir Cember Cizsek Seninle, Merkezinde Sen, Esit Uzakliktaki Noktalarda Ben Olsam. Sen Her Bakista Beni, Ben Her Bakista Seni Gorsem. Sevincler Kiris Olsa Bize, Kederler Teget Olsa Ve O Kadar Yaklassak Ki Birbirimize Yaricap Sifir Olsa...
Erkegi Cokerten Yillar Degil, Erisemedigi Kizlardir.
Askindan Oldum Nezle,siliyorum Burnumu 100 Metre Bezle
Ask Bir Maca Benzer Ya Yener Ya Yenilirsin Berabere Kalirsan Evlenirsin....
Sevmek Cay Gibidir Sevilmek Seker Bizim Gibi Garibler Cayi Sekersiz Icer...
Yerin Kulagi Var. Benimde Kulagim Var. Peki Ben Yermiyim Hayir Yemem!...
Akmayan Gozyaslari Kalpte Birikirler, Zamanla Kabul Tutar Ve Kirecin Camasir Makinesini Tikamasi Gibi Kalbi Tikayip Felc Ederler...
Ati Sevdim Cifte Atti, Gulu Sevdim Diken Batti, Kiz Seni Sevdim Burnun Kalkti.
Sevgilim Ben Seni "okuzler" Gibi Sevdim. Sen Beni "esekler" Gibi Teptin. Senin Kapindan Gecerken "host" Dedin. Ne Olurdu Bi Kere "moo" Deseydin.
Bir Evimiz Olsun Icinde Bir Sen Bir Ben Birde Bebek Olsun.(olmazsa Olmaaaaaaazzzzz))))
Kimine Ev Cikti -alo-dan.kimine Araba Cikti -omodan.kimine Para Cikti-totodan.bizede Ayrilik Cikti -piyango-dan...
Askimi Ona Verdim Saklasin Diye Buzdolabina Koymus Kokmasin Diye...
Sana Birisi Essek Demisse Gul Gec, Ikinci Kisi Essek Demisse Otur Dusun Ucuncu Kisi Essek Demisse Git Kendine Bir Semer Al Gel...

Icme Ask Sarabindan Acidir Aman Dikkat Et Kizim Babasi Hocadir.
Dunyada Ibnelik Olmasaydi Dunya Yuvarlak Olmazdi...
Butun Bisikletlere Bindim, Bisan A Binemedim...
Ah Kizim Ah!! Ben Ne Salagim. Seni Ne Doktorlar, Ne Muhendisler Istedi De Vermedim. Uzulme Annecigim. Ben Hepsine Verdim...
Temel Ile Dursun Trabzonda Kazi Yapiyorlarmis. Kaz Olmus...
Oglum Mujde Sana Is Buldum! Nasil Is,bufede Yedigun Vereceksin...
Seni Gorunce Gozlerim Dolar, Kulaklarim Mark...
Bu Mesaj Ozel Bi Frekansla Gonderilmistir.zekilerde Hafiza Kaybi Aptallarda Kisa Sureli Korluk Ibnelerdede Bi Anlik Gulumseme Yapar...
Ask Havuzuna Aptallar Duser, Ama Beni Ittiler...
Aglarsa Anam Aglar Gerisi Playback Yapar...
O'nun Sert Bedenini Oce Avcumun Icine Aldim Sonra Kafasini Dudaklarimin Arasindan Gecirdim O Essiz Sivi Bana Hayat Veriyordu Cocacola Hayatin Tadi...
Boynuma Surterek Goguslerinin Arasindan Asagiya Kalcamin Yanina Kadar Getirip Yuvasina Oturttum Cikan Slak Sesi Bana Guven Veriyordu Emniyet Kemeri Sen De Tak...
Iki Uzayli Benzin Istasyonuna Gitmisler.biri Benzin Pompasini Tutmus Arkasina Sokmus.digeri Ona Saskin Bir Bakisla:bu Yaptigin Normalmi?demis. Digeri Ise:hayir Kursunsuz.demis ...
Temel Kazi Yapinca Fadime Hasretlikten Catlamis...
Doga'nin Kanunu Varsa Arif Sag'in Sazi Var...
Adamin Biri Mahkemenin Onunden Geciyormus. Mahkemeden Catal-kasik Sesleri Geliyormus Niye? Cunku Mahkemede Sanigin Hakkini Yiyolarmis...
Olm Sende Ne Ders Calisiyon,cek Kopyanin Hasini, Cekme Karne Yasini...
Yag Bakkalda, Un Cuvalda, Sevgilin Son Durakta...
Karin Olmak Istiyorum Karin, Ey Benim Kardan Adamim...
Doktorum Sigaradan Uzak Durmami Soyledi, Ben De Bir Metrelik Bi Agizlik Yaptirdim...
Bir Kazan Varmis. Bu Kazan Cok Iyi Dans Ediyormus. Acaip Oryantal Yapiyormus. Muhtesem Kiviriyormus. Bu Kazana Ne Denir? Iyi Oynayan Kazansin...
Kusura Bakma Birader, Seni Birine Benzettim.olabilir, Babam Cok Gezermis...
Abi Bi Sen Bayarsin Bi De Celal Bayar...
Sen Terlemissindir, Sana Terlik Getiriyim...
Zorla Guzellik Olmaz, Estetikle Olur...
Dun Evde Canim Sikildi ,kafama Gore Takilayim Dedim. Tamirciye Girmisim. Biraz Kafam Bozuktu Da...
Bizim Bir Tanidik Vardi,paraya Para Demezdi, Cunku "r" Leri Soyleyemezdi...
Ben Bir Cocuk, Sen Bir Cocuk, Yaptik Bir Cocukluk, Olduk Uc Cocuk...
Erkekler Park Yeri Gibidir. Iyilerin Kepsi Kapilmistir...
Bebeginizin Altina Yapmasini Istemiyorsaniz Cevirin Ustune Yapsin...
Sol Kulagini Kapatirsan Sag Duyulu Olursun...
Hicbir Onyargim Yok. Butun Insanlardan Nefret Ediyorum, O Kadar...
Erkekler Hep Tanri Once Bizi Yaratti Diye Ovunurler. Ama Bu Gayet Normaldir. Cunku Her Sanatci Eserini Yaratmadan Once Bir Musvettesini Yapar...
Babama Degerimi Sordum "dunyalar Kadar" Dedi, Dunyanin Degerini Sordum "bes Para Etmez" Dedi.
Bende Seytan Tuyu Yok, Epulasyonla Aldirdim.
Bu Tup Bebek Hatali: Surekli Gaz Kaciriyor.
Gencligim Aci Veriyordu , Ameliyatla Aldirdim....
Oyle Yalnizdi Ki Toplu Mezarliga Gomulmeyi Vasiyet Etti.
Tarihte 16 Devlet Kurmus Ve 15 Devlet Batirmis Bir Milletiz...
Size Yapilmasini Istemediginiz Seyi Baskalarina Yapin...cok Zevkli Oluyor
Karimi O Kadar Seviyorum Ki Eskimesin Diye Baskalarinin Karilarini Kullaniyorum.

Agaca Cikipta Asagiya Bir Turlu Inemiyen Fil Ne Yaparbir Yapragin Uzerine Oturup Sonbaharin Gelmesini Bekler, Sonbaharda Yapraklar Dokuldugunde O Da Asagiya Inmis Olur...
Tanridan Bir Cicek Istedim, O Bana Bir Bahce Verdi. Tanridan Bir Agac Istedim, O Bana Bir Orman Verdi. Tanridan Bir Geyik Istedim Senin Numarani Verdi.
Surunun Surunun Annenizde Surunsun Babanizda, Omur Boyu Surunun Arko Kremleri...
Ask Bitki Isimleriyle Baslar Hayvan Isimleriyle Biter!!!
Icki Mi Icemiyorsunuz 7070'e Icki Yazip Kisa Mesaj Gonderin Biz Sizin Yerinize Icelim Biz Buna Cepto Gunah Diyoruz Teltim...
Niye Oyle Bakiyorsun? Benim Ben, Cep Telefonun. Cantanda Durmak Bogucu Ve Karanlikti. Beni Cikardigin Icin Tesekkur Ederim!
Bu Guzellik,bu Zeka,bu Akil,hele Su Anlam Dolu Gozlerin Buyusu,allah Butun Guzellikleri Bir Yerde Toplamis.neyse Kendimden Cok Bahsettim Eee Senden Naber?
Elleriyle Beyaz Vucudumu Ellediler Dudaklariyla Emdiler,atesiyle Yaktilar,bilmem Ne Istediler Benim Gibi Sigaradan?
Ey Boydan Yana Fukara Kalmis Insan Birgun Olup Toprak Olacan,bir Tohum Filizlenecek Ot Olacan Bir Okuz Seni Yiyecek Ve Sictigi Bok Olacan Ve Hala Ayni Kalacan..
Su Araba Benim Olsun. 5 Milyar Borcum Olsun. Satinca Oderim.
Bir Kopek Ile Bir Erkek Arasinda Ne Fark Vardir? -kopek Sadece Haliyi Kirletip Mahveder, Erkek Ise Tum Yasamini Mahveder.
Sen Likor Gibi Tatli, Tekila Gibi Carpici, Viski Gibi Asil, Konyak Gibi Sicak, Sampanya Gibi Ozel, Sarap Gibi Tutkulu, Malibu Gibi Egzotik, Kokteyl Gibi Muhtesemsin.
Sana Sarilmayi O Kadar Cok Seviyorum Ki. Cunku O Sirada Yuzune Bakmam Gerekmiyor.
Fazla Dusunme, Bakma Oyle Bon Bon. Mesaj Geldi Iste, Okusana Kardesim.. Sana Bir De Nasihat Vereyim Bari Ne Kadar Az Dusunursen Hayatta O Kadar Basarili Olursun!
2002 Yildizina Gore Para: Yildizin Gulumsuyor, Saglik: Yildizin Gulumsuyor, Is: Yildizin Gulumsuyor, Sevgi: Yildizin Gulmekten Oluyor!!!
Dislerin Tipki Yildizlar Gibi Sari Ve Birbirinden O Derece Uzak. Arada Onlari Fircalasan?
Biliyor Musun, Az Once Ne Oldugunu Cok Iyi Biliyorum Ben.. Ne Mi Oldu? Telefonuna Bu Mesaj Geldi.
1 Dakika Icinde Telefonunuz Bozulacaktir. Anlayisiniz Icin Tesekkur Ederiz.
Yumurtayi Sahanda Mi Seversin Yoksa Deplasmanda Mi?
Ask Bir Odun Sende Bir Komur. Ben Bir Soba Sen Bir Baca, Yok Bizim Damda Atmaca.
Kadin Hareketlerini Sonuna Kadar Destekliyorum Ama Ritmik Olursa -
Sevgilim Seni Tv Kumandasindan, Futbol Topundan, Pazar Gazetesinden Cok Daha Fazla Sevdigimi Soylemis Miyim?
Kadinin Birinin Kucaginda Cins Bir Kopek Gordum Ve Seslendim, Aa Maymuna Bak! Kadindan Hemen Karsilik Geldi Ve O Maymun Degil Dedi, Ve Hemen Ekledim, Aaa Maymun Konustu
Ahret Yaz 2222 Ye Gonder, Ahret Sorulari Cebine Gelsin Sorulari Dogru Cevapla Sonra 5 Vakit Namaz Kil Cennete Giden Ilk 5000 Kisi Icinde Ol, Gotunu Kurtar
Karanlikti,gozleri Parliyordu Egildim Bacaklarini Ayirdim,memelerini Avucladim.cok Zevk Aliyordum...cunku Hayatimda Ilk Kez Inek Sagiyordum
Elime Aldim Salladim Salladim Tam Fiskiracaktiki Hemen Agzima Aldim Coca Cola Hayatin Tadi...
Su Anda Her 100kisiden 35i Uyuyor,10u Yemek Yiyiyor,25i Calisiyor,15i Sex Yapiyor,10u Araba Suruyor,4u Ders Calisiyor,1tane Salakta Elinde Telefon Sms Okuyor!
Ey Daolari Taslari Herseyi Yaratan Rabbim Herseye Ayri Bir Guzellik Insanlara Mantik,akil Ve Zeka Verirken Bu Mesaja Bakan Bu Kulunu Niye Unuttun.
Tanri Once Erkegi Yaratti Sonra Erkek Sikilmasin Diye Kadini Yaratti,sonra Erkek Canina Kiymasin Diye Tutunu,errari,kokaini Yaratti...
Az Veren Candan Cok Veren Aids Olur...
Dogru Soyleyeni Dokuz Koyden Kovarlarmis. Onuncu Koyden Sesleniyorum.
Bir Sana, Bir De Sabah Uykusuna Hastayim.hangisini Secsem Diye Hep Ikilemdeyim.
Karayollarinda Degil, Senin Kollarinda Oleyim...
Seninle Tanismam Gecen Kisindi Romandin, Gozlerin Satir Basindi.
Gonlunde Yer Yoksa Bana Guzelim Fark Etmez Ben Ayakta Da Giderim...
Yollar Gidisime, Kizlar Durusuma Hasta...
Rampalarin Ustasiyim, Gozlerinin Hastasiyim...
Dun Rampada Gormusler Seni, Dagitmissin Sanzimani Freni,bizde Asla Yok Oyle Ariza, Haydi Durma Sende Takil Otoaygaza!
Sen Sen Ol Kapi Onunde Ask Yapma , Askin Gozu Kordur Ama Komsununki Asla
Sana Yaza Yaza Yaz Geldi.mesaja Zam Geldi.daha Yazacaktim Ama Konturum Bitti...
Sen Bir Meleksin,dagda Gezen Ineksin,ot Veririm Yemezsin,allah Belani Versin...

Dunya Yuvarlak, Ozon Delik. Ne Sapik Bir Gezegende Yasiyoruz Be.
Dal Ruzgari Affeder Ama Kirilmistir Bir Kere.
1960 Yilinda Icilen Kahvelerin Hatiri Dolmustur. Ilgilenenlere Duyurulur!
Bitkisel Hayata Girdim. Maksat Yesillik Olsun.
Olum Korkusu Surekli Degil, Mezarda Biten Gecici Bir Duygudur...
Allah Yuru Ya Kulum Dedi,ben De Arabami Sattim.
Elleriyle Beyaz Vucuduma Ellediler, Dudaklariyla Emdiler, Atesleriyle Yaktilar, Bilmem Ne Istediler Benim Gibi Sigaradan
Butun Gece Ugrastim Bir Turlu Delinmedi, O Kadar Zorladim Bana Misin Demedi, Sabret Sevgilim Simdi Olacak Oooohhhhh, Delindi,kulaklarina Takabilirsin Kupeni
Gulu Seven Dikenine Katlanir, Kaktus Sevenin Vay Haline.
Amerikan Uroloji Ust Kurulunun Yaptigi Bir Arastirma Sonucu Sex Hayatinda Basarisiz Olan Insanlar Mesajlari Okurken Telefonlari Sag Ellerinde Tutuyorlar.
Baba Der Ki:"oglum Mujde Sana Is Buldum." Cocuk Heyecanlanir:"ne Isi Baba?" Baba Cevaplar:"asagidaki Bufede Yedigun Vereceksin
Can Bogazdan Gelir Canan Cay Bahcesinden..
Bulutlari Pembeye Boyasak Yagmur Pembe Yagarmi??
Adamin Biri Yumurta Kirmis Yumurta Ona Kusmus!!
Sana Kulumun Selami Var. Hangi Kulum Mu? Endoplazmik Retikulum
Kadinin Biri Yolda Yuruyormus Hamile Kalmis.neden: Cunku Yol Duzmus...
Oglumun Adini Mafya Koydum Artik Ben De Mafya Babasiyim.
Yazilidan Sifir Aldim Ama, Onemli Olan Katilmakti.
Bende Seytan Tuyu Yok Epilasyonla Aldirdim.
Adamin Biri Bir Gun Sinek Ilaci Almaya Gitmis.eczaci Sormus: Sineginizin Nesi Var?
Aptallarin Dahi Yapamayacagi Sey Yoktur,cunku Onlarda Kendi Capinda Birer Dahidir.
Yasiniz Kac?-vallahi Her Yil Degisiyor...
Anaokulundaki Iki Afacan: -ben Bebeklerin Nasil Dogdugunu Biliyorum. -ben De Bebeklerin Nasil Olmayacagini Akillim!...
Moruk Ne Yapiyorsun? Kafami Dinliyorum. Fm'i Cekiyor Mu?...
Son Gulen Sen Olacaksin: Cunku Algilama Sorunun Var...
Kabadayiliga Yer Yok Demisler, Kabadayi Ayakta Kalmis...
Baskalarinin Seni Ezmesine Izin Verme Ehliyet Al, Sen Onlari Ez...
Durun! Burada Nefes Almayin, Daha Ucuz Bir Yer Biliyorum...
Ask Cilginligin En Zevkli Turevidir, Opusmek Ise Entegrali...
Esimle Tek Ortak Yanimiz, Ayni Gunde Evlenmis Olmamiz...
Soz Gumus Olsaydi Sozlugu Olan Herkes Koseyi Donerdi.
Bizi Cekemediler Halat Koptu.
Bana Geceyi Zindan Ettiler. Af Cikacak Diye Sabahladim.
3 Japon Sira Ile Ucaktan Atlamis Japonlar Olmus Sira Da Parcalanmis.
Gercekleri Turkan Soray,tarihi De Gonul Yazar....
Sana Birsey Soyleyeyimmi? Bir Daha Beni Rahatsiz Etme. Benim Pisliklerle Isim Olmaz. Allah Kahretsin Seni.hayatimi Mahvettin Alcak Sigara...
Bir Gorsen Sana Olan Sevgimi, Karsisinda Diz Coker Merhamet Dilersin. Ama Askim Sana Bakacak Kadar Kuculmedi. Sen Bir Terzinin Kizi Ben Se Bir Fabrikatorun Ogluyum. Birlesmemiz Imkansiz...
Hey Garson Bana Kalbim Kadar Yanik Bir Doner, Dusuncelerim Kadar Karisik Bir Salata, Ve Acilarim Kadar Koyu Bir Kahve Getir.
Mermi Yanaklim Jarjor Dudaklim Ne Mermim Kaldi Ne Muminatim Ask Bakmaktan Ibaret Olsaydi Okuz Trene Asik Olurdu.
Eger Kisihem Akilli Hemde Caliskan Ise Takdir Et,akilli Degil,caliskan Ise Dikkat Et,akilli Olup Tembel Ise Ikaz Et,hem Akilsiz Hem De Tembel Ise Imha Et!

HIRSIZ ARANIYOR!ADI:BITANEM! SOYADI: SEVGILIM! GIZLENDIGI YER:KALBIM! ADRES:ASK.CAD.SENI SEVIYORUM MAH. NO:SEN VE BEN! KAT:KALBIMDEKI TAHT!
MESAJLARIM GECIKIR BELKIDE HIC GELMEZ, SARJIM BITTI, CAGRILARIMA CEVEP GELMEZ, PARMAKLARIM KOPTU SANA MSJ YAZMAKTAN, ASKIMI ANLATMAYA KONTURLER YETMEZ
SENI KANUNUN 432.MADDESINE GORE TUTUKLUYORUM KALBININ EN KUYTU KOSESINDE HAPS EDIYORUM SAKIN AVUKAT TUTUYORUM DEME CUNKU SENI COK SEVIYORUM!
SEVIYORUM YOUR EYES, CUNKU ONLAR VERY NICE, NE OLUR BIRKERECIK LOOK AT ME, SONRA DON'T FORGET ME, KALBIM TIK TAK FOR YOU, BECAUSE I LOVE YOU.
ASKIMIZI NOKTA KOYMA, SANA BIR KUCAK DOLUSU VIRGUL GETIRIRIM...
ALOOO ORASI OBUR DUNYA MI?? AZRAILLEN MI GORUSUYORUM ORADAKI YERIMI IPTAL EDIYORUM NEDEN DIYORSAN ONU COK AMA COOOOK SEVIYORUM...
BANA ASKIMIZIN NOKTALANACAGINI SOYLEME CUNKU SANA BIR SURU VIRGUL GETIRIRIM.
BEN BAGLAMAYI ORHAN'DAN, AGLAMAYI FERDI'DEN ISYANI MUSLUM'DEN VE ASKLARIN YUZKARASINI ISE SENDEN OGRENDIM BE SERSERI..!
OTURDUN MIDEMIN EN ORTA YERINE SEKERI AZ, PELTESI COK KAHVE GIBI GONUL KAHVE ICMEK ISTER SOHBET BAHANE KAHVERENGI GOZLUM...
SENI ANA YASASININ 4200 MADDESINE GORE KALBIMIN EN DERIN KOSASINE HAPIS EDIYORUM,AVUKAT TUTMANA GEREK YOK,CUNKU SENI COK SEVIYORUM
MERMI YANAKLIM JARJOR DUDAKLIM NE MERMIM KALDI NE MUMINATIM ASK BAKMAKTAN IBARET OLSAYDI OKUZ TRENE ASIK OLURDU .
SABAHLARI KAHVALTI YAPMIYORUM, CUNKU SENI DUSUNUYORUM. OGLENLERI YEMEK YEMIYORUM, CUNKU SENI DUSUNUYORUM. GECE OLUNCA UYUYAMIYORUM, CUNKU ACIM..
SENI KOFTEDEN,KUNEFEDEN,ISKENDERDEN,MIKASA FUTBOL TOPUNDAN COK DAHA FAZLA SEVIYORUM...
BEN SENI SON RONDOMU VERECEK VEDE YOLCULUGA CIKTIGINDA ARKANDAN ULKER CUKULATA YEMEYECEK KADAR COK SEVIYORUM...
SOMA SOMA ICINDE SOMA DAGIN ICINDE SOMAYI ALLAH KORUSUN SEVDIGIM VAR ICINDE...
ASKIMIZ IKI GOZLUKLUNUN OPUSME CABASIYDI GOZLUKLERI CIKARMAK HIC AKLIMIZA GELMEDI...
BU MESAJI 5 ARKADASINA YOLLA.. EGER BU SMS ZINCIRINI KIRARSAN HAYAT BOYU ASK HAYATIN KOTU GIDECEK. EGER ZINCIRI DEVAM ETTIRIRSEN 22 GUN ICINDE GERCEK SEVGIYE KAVUSACAKSIN.
SABAH KAHVALTI EDEMIYORUM CUNKU SENI DUSUNUYORUM. OGLEN YEMEK YIYEMIYORUM CUNKU SENI DUSUNUYORUM. AKSAM YEMEK YIYEMIYORUM CUNKU SENI DUSUNUYORUM. GECE UYUYAMIYORUM CUNKU ACIMMMM!
HEY SEN! BENI SEVDIGINI NEDEN HIC SOYLEMIYORSUN? HER YERE BIRLIKTE GIDIYORUZ TAMAM, HER ORTAMDA BERABERIZ, GECELERI BILE YANINDAYIM BEN. DURUST OL TAMAM MI? BASKA BIR CEP TELEFONUNU MU SEVIYORSUN YOKSA?
SU MESAJI OKUDUGUN TELEFON KALBIMDIR. KALBIMI SEVGINLE SARJ ET KI, SICAKLIGINI DAIMA HISSEDESIN...
AYDIN HAVA YOLLARINA AIT 4260 SAYILI SEVGI UCAGI O GUZEL KALBINIZE INMEK ICIN IZIN ISTIYOREGER IZIN VERMEZSENIZ BU SEVGI UCAGI KAMIKAZE DALISI YAPACAKTIR...
SEN SUTLAC KADAR TATLI,LAHMACUN KADAR SICAK,CIG KOFTE KADAR YAKICI,DOLMA GIBI CEKICI,BULGUR GIBI ASIL VE ICLI KOFTE KADAR MUKEMMEL BIRISIN...
FINDIK ICIN FARENIN CEKTIGI EZIYETLER GECMISTEN BERI VARDIR.BEN DE FINDIGIM ICIN HER TURLU EZIYETI CEKMEYE RAZIYIM.
AYAK UCUMDA BASLADI SEVGI...SIMDI BASIMIN TEPESINDE OLUSAN BIR DUSUNCE YIGINIYLA BULUTLARDAN ASAGI HIZLA DUSUYORUM.DUA EDIYORUM PARASUTUM ACILSIN..
GECEN GUN DUSUNDUMDE EVET DEDIM BEN SEVIYORUM UMARIM SENDE SEVIYORSUNDUR OYLE YA KIM SEVMEZ KI DONDURMAYI BEN BAYILIYORUM YA SEN.
SANA BIRSEY SOYLEYECEGIM AMA LUTFEN UZULME. DUN DOKTORA GITTIM. BOBREKLERIMDE TAS, CIGERLERIMDE KUM, YUMURTALIKLARIMDA ILTIHAP, KALBIMDE DE SENI BULDULAR. NASIL YERINDEN MEMNUNMUSUN?
EGER GONLUNDE BANA YER YOKSA GUZELIM FARK ETMEZ! BEN AYAKTADA GIDERIM
KIRILAN GONULLER TAMIR ISTEMEZ, SEN BUNU KERPICTEN DUVARMI SANDIN!
MUTLULUGUN TURKIYE ENFLASYONU KADAR YUKSEK, UZUNTUN MEMUR MAASI KADAR DUSUK, GELECEGIN DEMIRELIN KELI KADAR PARLAK, OMRUN ECEVITIN OMRU KADAR FAZLA OLSUN.
DERTLESMEK ISTIYORSAN 1 TUSLA, BIRISINE SARILMAK ISTIYORSAN 2 TUSLA, EGLENMEK ICIN 3 TUSLA, MUTLU OLMAK ICIN 4 TUSLA, HEPSINI ISTIYORSAN BENIM NUMARAMI TUSLA.
KIZLARIN KALBI MEZAR GIBIDIR, GIREN CIKMAZ! ERKEKLERIN KALBI BAKKAL GIBIDIR, GIREN CIKAN BELLI OLMAZ.
BEN BIR OGRENCIYIM LIMON DEGILIM, YASADIGIM HAYAT HER GUN GERILIM BITSIN ARTIK BU REZALET FILIM, BU KADAR SIKMAYIN SIKMAYIN YAZIK.
SeX Bric GibİDir E$iN iYi DeGiLse eLiN İyi OlmaLıdır

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

• Beğen
Tepkiler: vedat52, boldwar, by_suskun2323 ve 9 diğerleri

antbyotic

antbyotic

Üye
sağol kardeş emeğine sağlık

fodder

fodder

Üye
eline sağlık:)

KuT§H@L_®@p©hİ™

KuT§H@L_®@p©hİ™

Üye
Bi an hiç sonu gelmeyecek sandım.Saol.:oke:

ttgg

ttgg

Üye
saolasın kardeş

aziz360

aziz360

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hepiniz sağolun kardeşlerim

darülmendep

darülmendep

Üye
Mükemmel ya

hdr...

hdr...

Üye
çok komikler :D

burocktr12

burocktr12

Üye
uğraşmışsın uğraşmadıysan da ctrl+c ctrl+v tusuna basmakta bi marifet :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
güzel çalışma sağol...

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık sağol dostum

aziz360

aziz360

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hepiniz çok sağolun

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Eyvallah kardeş..

emrel72

Üye
komik :DDDDDD

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
sağolll

MeLih_061

MeLih_061

Üye
mükemmel mesajlar teşekkür emeğine sağlık

aziz360

aziz360

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sizde sağolun kardeşlerim

neyseney

neyseney

Üye
Hepsi harika tesekkürler

futbol123

futbol123

Üye
gerçekten komik sagolasın

13131313

13131313

Üye
sağol kardeşşşş bi günnasrettin hoca tuvaletini bi poşetin içine yapmış turistler gelip poşetin içindeki şeyleri görmüşler demişlerki '''aaaaaa lokum '''' nasrettin hocada da demişki '''''yok yokkk o benim bokum'''''':aha:

Üst Alt