Gülben Ergen: Ankara'ya mı yürüyelim!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gülben Ergen: Ankara'ya mı yürüyelim!
Hakkari Çukurca'daki hain saldırıda 24 askerin şehit olması tüm ülkeyi yasa boğdu. Televizyon kanalları yayınlarındaki eğlence kuşaklarını iptal etti, Best FM'in başta olduğu birçok radyo ya yayına ara verdi ya da yavaşlattı

Şarkıcılar konser programlarını erteledi. Ünlü yapımcı Birol Güven, “Çocuklar Duymasın”ın ekrana getirilmeyeceğini twitter’dan duyurdu. Dün sabah saat 10.00 sıralarında TRT’nin Nişantaşı’nda yeni dizisi “Sultanın Sırrı”nın tanıtımı vardı. TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in ev sahipliğinde düzenlenecek olan, Türkan Şoray’ın da katılacağı dizi tanıtımı iptal edildi.

‘Birileri bir şey yapmalı’

TRT 1’de “Gülben” isimli programı sunan Gülben Ergen, yayını iptal etti. Ardından Nişantaşı’nda objektiflere takılan Ergen, 3 erkek çocuk sahibi bir anne olarak kapanmayan törer olayıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı: “Bu olayların bitmesi için ne yapmamız gerekiyor, Ankara’ya mı yürüyelim, grev mi yapalım? Benim çocuğum da askere gidecek, ama bu olayların bitmesi gerekir. Yıllar önce Bülent Ersoy benim erkek çocuğum olsa askere göndermezdim demişti, yerden yere vurulmuştu. Ben şu an kendisine hak veriyorum. Biz hep ‘Vatan sağolsun ülke sağolsun’ diye geçiştirip duruyoruz ama işin özü öyle değil, bunu bitirmek için birilerin artık bir şey yapması gerekiyor.”

Öte yandan?Bülent Ersoy ve Hülya Avşar da sahne programlarını iptal ettiler.

pelın_

:alkis olması gereken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...