Guitar TunerS ve Metronome

Sponsorlu Bağlantılar

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Guitar TunerS ve Metronome
Arkadaslar, birkac yerde tuner'lar ile ilgili konular gordum ve bu konuya son koymak icin cogunuzun isine yarayacagi guitar tuner'lar ile metronomu yukledim. Boylece hepsinin bir yerde olmasi hepinize kolaylik saglayacaktir.

Toplam 3 tane gitar tuner ve birde tempo tutmaniz icin yardimci olan metronome var.
Buraya hepsini yukluyorum. Ama tuner olarak size kesinlikle HandDee GTuner'i oneririm. Ayariniz yapmak istediginiz akortu telden secip tuner ile ayar yapabilirsiniz. Yada siz tellere vurun ve o size hangi tel oldugunu kendi bulsun.

Mukemmel bir program ve kesinlikle cok iyi calisiyor.
Garanti olmasi icin diger iki programida indirip deneyin. Ve gercektende ayar yapabildigini farkedeceksiniz.
Ikinci linkden Guitar Tuner'i da alternatif olarak indirebilirsiniz. Cok iyi gorunuyor fakat ben HandDee GTuner'dan yanayim...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: shahruh ve tepelikartal

jackjack

jackjack

Üye
çok tesekkürler emeğine sağlık...

PaNTeR

Üye
iceboy, çok teşekkürler. Umarım kırık sürümleridir :artı:

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Surumlerin hepsi full calisiyor. Hicbir sorun yok. Yakinda turkce gitar kursu altinda bir site aciyorum. Adresi site tamamlandiktan sonra burada verecegim. Umarim isinize yarar...

PaNTeR

Üye
Originally posted by iceboy@Aug 20 2005, 09:24 PM
Surumlerin hepsi full calisiyor. Hicbir sorun yok. Yakinda turkce gitar kursu altinda bir site aciyorum. Adresi site tamamlandiktan sonra burada verecegim. Umarim isinize yarar...
[post=139488]Quoted post[/post]​

Dostum bu konuda seve seve yardım veririm, aklında bulunsun :oke2: ;;)

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Dusuncen icin sagol dostum. Yardim istersem sana basvururum. Kacmak yok ona gore ;)

PaNTeR

Üye
Originally posted by iceboy@Aug 21 2005, 05:29 PM
Dusuncen icin sagol dostum. Yardim istersem sana basvururum. Kacmak yok ona gore ;)
[post=140090]Quoted post[/post]​

Kaçmak yok! Maxicep'e demir attık. Pm'den haberleşiriz... ;;)

:maxicep:

hapşu

Üye
üstat be linkler kırılmış çok ihtiyacım var bu programa bi el atarsan sevinirim

mevlut

Üye
evet linkler kırılmış bi el atnda deneyelim iceboy

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Linkler update edilmistir - 5.01.07

hapşu

Üye
sonsuz teşekkürler çok işime yarayacak yanlış FXplorer da bi hata var galiba açılmadı düzeltip tekrar deniyeceğim :oley:spr

adembey

Üye
teşekkürler

okanil_07

Üye
tşk ler

ternard

Üye
Guitar Tuner 30 Günlük Deneme sürümü ve ****** bulamadım bi el atabilirimyiz?

mevlut

Üye
iyide arkadaşlar benim bi sorum olacak ya nasıl akort verecez bununla sazı alıyorum teline bi vurdummu pronun ibresi deli koyun gibi dönüyor 1 haftayı aşkın ugrasıyorum bişy anlayamadım şunu sazda tam kullanıp verim alan varsa bizahmet anlatı verin arkadaşlar yoksa zatren proyu silip kaldıracagım teşekkürler

mevlut

Üye
iyide arkadaşlar benim bi sorum olacak ya nasıl akort verecez :vur :vur :vur :vur bununla sazı alıyorum elime teline bi vurdummu pronun ibresi deli koyun gibi dönüyor 1 haftayı aşkın ugrasıyorum bişy anlayamadım şunu sazda tam kullanıp verim alan varsa bizahmet anlatı verin arkadaşlar yoksa kafayı yedirtecek:vur :vur :vur :vur bu bana olmazsa proyu silip kaldıracagım teşekkürler

ilkay347893

Üye
dostum bu hanyg tuner super bsey fakat sürlie free si war mı bunun...saolsaın bu arada en cok aradgm sey

mavsmavs

Üye
birisi metronome u yeniden verebilirmi file not found diyor lütfen??:@

useless

Üye
Teşekkürler !

fk92

Üye
metronome link ölü!!!!!!!!!!!111

Üst Alt