Uygulama Gta San Andreas Siyah Ekran Sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
Gta San Andreas Siyah Ekran Sorunu!
Arkadaşlar gta san andreas yükledim kurdum ama bi sorunum var. Oyunu açıyorum offline-online ekranı geliyor offline ye basıyorum sonra siyah bi ekran geliyo ve öylece kalıyo çözüm için ne yapmam gerek acil yardımlarınızı bekliyorum..Güncellll

turancen

turancen

Üye
Hangi apk yükledin, v1.0.3 de bu sorun var, v1.0.2 olanı yükle derim

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
Hangi apk yükledin, v1.0.3 de bu sorun var, v1.0.2 olanı yükle derim
v1.0.3 ü yükledim evet. Herkes v1.0.2 normal diyor ama bilemiyorum ki.. Ya bide şey diyolar v1.0.3 ü yükle sonra onun üstüne v1.0.2 nin apk sını kur sorunun düzelir diye sence düzelir mi?

turancen

turancen

Üye
Düzelir tabi bende v1.0.3 yükledim siyah ekran geldi üzerine v1.0.2 yükledim düzeldi

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ama v1.0.3 ün üstüne v1.0.2 nin APK sını yüklesem düzelir mi diyorum ben data ve obb sini değil sadece apk yı

turancen

turancen

Üye
Kardeşim düzelir merak etme yükle v1.0.2 apkyi

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
Tamam yükleyip sonucu yazıcam biyere gitme sakın :DYok kardeşim olmuyor indirdim kur diyorum uyuglama yüklenemedi diyor napıcam lütfen yardım et

turancen

turancen

Üye
İlk önce gta sa datayı attığın yere git android\obb içinde com.rockstar ile başlayan klasörün isminin sonuna bir harf ekle, sonra ayarlar\uygulamalardan gta san andreas kaldır, ardından v1.0.2 apk yükle ama açma, tekrar datanın olduğu yer git klasörün isminin sonuna eklediğin harfi sil kaydet ve oyunu açabilirsin.

Klasörün ismini değiştirmemizdeki amaç v1.0.3 apk silerken datayı silmemek için.

• Beğen
Tepkiler: KD1907
KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ben sana pm attım ona bak

turancen

turancen

Üye
Arkadaş oyunu açmıştır haberiniz olsun :) hayırlı olsun

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
:) Tekrar teşekkürler

SamVartokgoz

Üye
Siyah ekran sorununu biraz ugrasarak hallettim.
1- Yamali apk yi kurun
2- Yamalı apk'ya girin offline deyin siyah ekran kalcak çıkın
3-Data ve obb dosyalarinin sonuna 1 yazin bu sekilde silinmeyecektir (com.rockstargames.gtasa1)
4- Iki dosyanin isimlerinin sonuna da 1 ekledikten sonra Orjinal San Andreas Apk yı kurun ve data ve obb dosyalarinin sonundaki 1 i silip oyuna girin (dosyaların ismi 1 i sildikten sonra com.rockstargames.gtasa olmalı)
5- Oyun acildiginda offline a basin siyah ekran gelmeyecektir fakat yama olmaz oyundan cikin.
6- Data ve Obb dosyalarinin sonuna tekrar 1 ekleyip orjinal apk'yi silin yerine yamali olani tekrar kurun
7- Data ve Obb dosyalarinin sonundaki 1 leri silin ve oyunun tadini cikarin

Üst Alt