gta ceplerimizde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sis

Üye
    Konu Sahibi
gta ceplerimizde
Arkadaşlar ben başka bir cep sitesinden gta 2 nin gameboy oyununun goboy ile tellerimizde çalışabileceğini duydum. hatta screenshot lara baktım oyun tıpkı gta2 fakat heryeri aradım ama oyunu indirebileceğim bi yer bulamadım. Bilen varsa nolur

RockFord Fosgate

Üye
ya her duyduguna okuduguna ınanma!!! wardır belkı ama bulman ımkansız gıbı bısey google da arat bı

xrz

Üye
bende çok duydum ama
doom
half life
quake
VS! oyunlar var ama maalasef açıklayamıyorum sonra Gokhan_43 aksırmaya başlıyo

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(sis &#064; Nov 20 2005, 02&#58;11 PM) [post=211551]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar ben başka bir cep sitesinden gta 2 nin gameboy oyununun goboy ile tellerimizde çalışabileceğini duydum. hatta screenshot lara baktım oyun tıpkı gta2 fakat heryeri aradım ama oyunu indirebileceğim bi yer bulamadım. Bilen varsa nolur
[/b][/quote]
ardeş o oyun var dogru lakin screenshotlar yanlış
oyun berbat ötesi bişey.&#33;

sis

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar var diyorum google da arattım hep buldum screenshotlarını hatta bi ara başka siteden bi arkadaş isteyenlere e-maille yolluyordu 1500kb kadar bişeymiş

muraoyak

Üye
ya ben yüklemiştim onu güzel diil o oyun

swedeniz

swedeniz

Üye
ya bence vardır sen iyice araştır need for speed underground bile vardı neler yok ki

Aeon

Üye
Bence yok abi o olay hurafe ,şehir efsanesi oldu Zaten nette dolaşan çok kötü bişey ama half-life varsa gerçekten çok güzel olurdu,

symbianboy

Üye
yok yav oyun gerçekten var gameboy emulatörüyle açlıyordu

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
uyuz oluorum yaf emulator oyunlarına sistem icinde sistem ben anlamam walla emulator falan ya n-gage oyunu yada sis.

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Nov 22 2005, 10&#58;47 PM) [post=213181]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
uyuz oluorum yaf emulator oyunlarına sistem icinde sistem ben anlamam walla emulator falan ya n-gage oyunu yada sis.
[/b][/quote]
karışık marışık ama olsun idare edioz

batuhanayyuzlum

Üye
arkadaş var hepsi burda dunyasogutma.sitemynet.com/karbogaz/ bu adrese gir ordan indirebilirsin

neocleric

Üye
inş bulursun

crows

crows

Üye
arkadaşlar o oyunlar var doomu ben yükledim ama iğrenç ya oynanmıyor bile ama tabi zevkler tartışılmaz...

tRacY

Üye
arkadaşlar ben de başka bir telefon sitesinden indirdim bu oyunları gta2 fln var. half life da var hatta multiplayer bile var diyodu site ama cok sıkıcı oyun yafs.heretic, doom filanda var. hepsindeki oyun motoru aynı sadece modellemeler deişik.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
en iyi gta glimmeratidir kardeşim işim olmaz halflife quake hepsinin karşılıkları telefonda mevcut ashen-red faction falan

bjknemesis

Üye
çıksada 10mbdan aşagı olmaz

RockFord Fosgate

Üye
ya ben bı ara bu emulatorlerden bırını yuklemıstım hatta marıo da yuklemıstım ama tuslar yetersız kalıyo&#33;&#33;&#33;

white

Üye
Banada arkadaşlarım çok söz etti ama önemsemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt