GTA 6 dan beklentilerimizi yazalım

Sponsorlu Bağlantılar

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
    Konu Sahibi
gta6

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gelmesin

gonyalı

gonyalı

Üye
Gelmesin daha gta 5 yükledim ama daha oynayamadım.
2 sene daha beklesinler.:cigara:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
sistemi yormasın benim bu yıl aldığım laptop daha 5i oynatamıyor : ))

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tommy vercetti , gta vc haritası , san andreas , gta 3 haritası , vs vs .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
5'i sadece hikayesini oynayıp sildim. GTA 4'ten sonra 5 fazlası ile şişirilmiş bir oyundu. Oynarken fazlası ile sıkıldım. Polislerin artık daha fazla oyun dünyasına dahil olmasını istiyorum. O kadar suç işliyorsunuz ama polisler size hiçbir şey yapmıyorlar. AC'deki gibi polisler de sizi gördüklerinde peşinize takılsınlar ya da sokakta gördükleri zaman kenara çekip sorgulasınlar. Hatta ana karakterlerden birisi eski bir poliste olabilir. Artık biraz daha simülasyona doğru kayması gerekiyor oyunun. San Andreas'taki gibi karakterin kendine ait bir hayatı kişiliği olması gerekiyor. Olaylara karşı tepkisini verebilmeli kendini geliştirebilmeli. San Andreas'taki karakter özelleştirme sistemi mutlaka geri getirilmesi gerekiyor. Bunlar yapılamayacak şeyler değil. Varsın 200 gb olsun ama yapacaklarsa da artık yıllardır aynı olan şeyleri değiştirmeleri gerekiyor. En basit örnek mesela sokaktan araba çalarken bile çalınan araba polisler tarafından aranabilir polisler evlere baskınlar yapabilir vs. vs. Oturur 10 sayfalık yazı yazarım ama yukarıda yazdıklarım olmayacak şeyler değil. Artık gelecek oyunun gerçekten de devrim yapacak detaylarla dolu olması gerekiyor. Yoksa aynı oynanış mekanikleri ile gelecekse hiç çıkartmasınlar zahmet etmesinler.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt