GTA 5'i Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

yagizuyar7

yagizuyar7

Üye
    Konu Sahibi
GTA 5'i Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum
Arkadaşlar GTA 5'i ilk sefer açıyorum bi problem olmuyor fakat oyundan çıkıp bi daha açınca giriş introsunda ''Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı'' tarzında bi yazı çıkıyor ve pc yeniden başlıyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl bu sorunu düzeltebilirim?

Mert

Mert

Üye
ben de bu tarz bi sorun yaşamıştım. bilgisayar otomatik olarak yüksek performanslı ekran kartına geçemiyordu. dahili olanda kalıyordu. bu geçiş sırasında bişi oluyodu mavi ekran geliyodu. ama nadir oluyordu bu durum. ekran kartını güncelledikten sonra oyunu sorunsuz bitirdim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ekran kartıyla alakalı kardeşim. Dahili ve harici arasındaki optimus teknolojisi devreye girmiyordur. Tavsiyem driver booster ile driver taraması yap ve driverlarını güncelle. İkinci tavsiyem ise oyunu ya sağ tıklayıp her seferinde nvidia ile çalıştır ya da nvidia denetim masasından direk o oyunu nvidia ile açma komutu ver.
Ayrıca oyunun tam ve sağlam ***** i henüz tamamlanmadı. Update ve ***** leri beklemeni de tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: yagizuyar7
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ekran kartıyla alakalı kardeşim. Dahili ve harici arasındaki optimus teknolojisi devreye girmiyordur. Tavsiyem driver booster ile driver taraması yap ve driverlarını güncelle. İkinci tavsiyem ise oyunu ya sağ tıklayıp her seferinde nvidia ile çalıştır ya da nvidia denetim masasından direk o oyunu nvidia ile açma komutu ver.
Ayrıca oyunun tam ve sağlam cra ck i henüz tamamlanmadı. Update ve cra ck leri beklemeni de tavsiye ederim.
Sağlam ***** oyun çıktıktan 1 hafta sonra çıkmıştı hatta ben ilk hafta inmesini 2. Hafta da ise bitirmiştim
Ama v4 update gelene kadar bi tane soygun görevinde hata vardı tam motorlar atlama yaparken durduruldu hatası veriyordu 3 kere bilerek öldüm ve bölümü skip ledim öyle geçtim
Ayrıca oyunun tam ve sağlam cra ck i henüz tamamlanmadı. Update ve cra ck leri beklemeni de tavsiye ederim.
Bu arada bf4 ün multisinin orijin hesabı olmadan oynamanın yolunu biliyorum demiştin (para vermeden yani)
Ben satın aldım ama DLC haritaları da merak ediyorum linki varsa PM ile atar mısın?

yagizuyar7

yagizuyar7

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ya ekran kartının driverının güncelleştirmesi vardı 1 haftadır üşendiğimden yapmamıştım :D cevap için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sağlam cra ck oyun çıktıktan 1 hafta sonra çıkmıştı hatta ben ilk hafta inmesini 2. Hafta da ise bitirmiştim
Ama v4 update gelene kadar bi tane soygun görevinde hata vardı tam motorlar atlama yaparken durduruldu hatası veriyordu 3 kere bilerek öldüm ve bölümü skip ledim öyle geçtim

Bu arada bf4 ün multisinin orijin hesabı olmadan oynamanın yolunu biliyorum demiştin (para vermeden yani)
Ben satın aldım ama DLC haritaları da merak ediyorum linki varsa PM ile atar mısın?
Gta5 in halen daha tam ***** i değil bu kardeşim. Hata ve fix giderici ***** gelecektir bunu da update olarak göstereceklerdir. Senin dediğin bölümü o hatayı alırken çözmüş birkaç arkadaş yavaşlatma hilesini yazarak orayı çok yavaş geçmişler. Neyse Bf4 e gelirsek farkettiysen 3-4 aydır hiç girmedim foruma kardeşim. Laptop garantiye gitti ve para iadesi aldım. Halen daha yeni laptop alamadığım için giremiyorum. Tüm arşiv ve chrome linkleri de gitti. O yüzden yardımcı olamayacağım bu konuda şu an. Sen torrent-oyun sitesine bir bak derim. Ayrıca kat.cr ye de bak.
Aynen ya ekran kartının driverının güncelleştirmesi vardı 1 haftadır üşendiğimden yapmamıştım :D cevap için teşekkürler
Sorun çözüldüyse sevindim kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: yagizuyar7

Üst Alt