GTA 5′in PC için çıkacağı tarih belli mi?

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Amazon çalışanları, Rockstar Games’in geliştirdiği GTA 5′in çıkış tarihiyle ilgili ipuçları verdi.

Oyun dünyasının en iddialı üreticilerinden birisi olarak karşımıza çıkan Rockstar Games, GTA 5’in oyun konsolları için yayınlarken oldukça önemli satış rakamlarına da erişmeyi başarmıştı. Bu başarının ardından GTA 5’in bilgisayar sürümünün de ne zaman yayınlanacağı oldukça merak edilirken, bununla ilgili yeni dedikodular gelmeye başladı.

Yeni gelen bilgilerin kaynağı Amazon çalışanlarından gelirken, GTA 5’in bilgisayar sürümü bu çalışanlara göre Şubat ayı içerisinde piyasaya merhaba diyecek. Şayet farklı kaynaklara bakıldığında oyunun 12 Mart 2014 tarihi itibariyle satışa sunulacağı açıklanırken, yeni yılla beraber oyunun kesin çıkış tarihi de açıklanacak.

Oyun konsollu pazarında büyük başarılar elde eden bu oyunun, PC sektöründe ise nasıl bir başarı yakalayacağı merak konusu.

0MG90

0MG90

Üye
Gelsin bakalım :eller:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
bunu çalştirqcak pc varmı ya o.O

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Uhops

Uhops

Üye
Yaklaşık 70 gün kaldı. :heyo:

MrTech

MrTech

Üye
Hazırım :sopa:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
:eller: gelsin gelsinnnn

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Vay be vinewood, yeniden görüşeceğiz :D Los santos u yaşadığım yer gibi bütün sokaklarını ezberledim artık. Çete savaşları var mı acaba?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Vay be vinewood, yeniden görüşeceğiz :D Los santos u yaşadığım yer gibi bütün sokaklarını ezberledim artık. Çete savaşları var mı acaba?
var tabiki ama san andreas'daki kadar büyük savaşlar değil, oyunun asıl amacı soygunlar. Daha fazla bilgi sahibi olmak istersen bu videodan yararlanabilirsin.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Invoke

Invoke

Üye
Ben daha 4'ü oynamadım. :D

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

1996yb

Üye
Ben sırf bu oyun için 4 hafta önce gittim teknosaya bi hd tv birde xbox 360 2 sini toplam 1200 tlye aldım oyunada ayriyetten 220tl verdim bide evde oyunu kurup oynadım ve aşırı pişmanım oyunun görevleri bitince okadar etkinlik var ama adamın oynaması gelmiyor yani bu oyun için konsol alcaklar almasın ben yandım sizde yanmayın