GTA 5.exe Durduruldu Hatası + Düşük FPS (Acil Yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Quanet19

Quanet19

Üye
    Konu Sahibi
GTA 5.exe Durduruldu Hatası + Düşük FPS (Acil Yardım)
Arkadaşlar GTA 5 oyunumda 3dm ***** Var Oyuna Giriyorum 5-10 dk Sonra GTA 5.exe Durduruldu Hatası Veriyor ve FPS de Ekran Kartım Yeterli Olmasına Rağmen Çok Düşük, Notebook Var Asus K52J Yardımcı Olursanız Sevinirim..
Özellikler:
İntel Core İ5 2.53 gHz
4 GB Ram
Nvidia geForce 310m 1gb Grafik Kartı + 1,5 gb Entegre Grafik Kartı
Windows 7 Ultimate 64-bit

Ozan

Ozan

Admin

Burada birşeylerden bahsetmişler ama bir bakın isterseniz.

Ozan

Ozan

Admin
Program İnmiyor Hocam :(
GTA5.Exe hataları çok yüksek ihtimal yazılımı yanlış kırma sebeplerinden kaynaklı. Eğer ki oyun tam sürüm ücretiyle birlikte aldıysanız böyle bir hatayla karşılaşmanız ekran kartı ve donanım sorunu dışında mümkün değil, ancak internetten çekip kırdıysanız alternatif kaynaklardan oyunu edinin ve alternatif kırma yöntemlerini deneyin.

*Not: Maxicep veya şahsım olarak kesinlikle kırılmış yazılım kullanmayı desteklemiyor, bu konuda yardımcı olamıyoruz.

Quanet19

Quanet19

Üye
    Konu Sahibi
GTA5.Exe hataları çok yüksek ihtimal yazılımı yanlış kırma sebeplerinden kaynaklı. Eğer ki oyun tam sürüm ücretiyle birlikte aldıysanız böyle bir hatayla karşılaşmanız ekran kartı ve donanım sorunu dışında mümkün değil, ancak internetten çekip kırdıysanız alternatif kaynaklardan oyunu edinin ve alternatif kırma yöntemlerini deneyin.

*Not: Maxicep veya şahsım olarak kesinlikle kırılmış yazılım kullanmayı desteklemiyor, bu konuda yardımcı olamıyoruz.
Hocam Bu Şekilde Orjinali Almam Zaten, 3dm ***** Var Yeni Sürümünü Kurdum Önceden Açılış 31 FPS'di, Şimdi Oda 5 FPS'ye Düştü :/

MaxipmaN

Üye
ekran kartı malesef çöp. yüklemeye bile değmez

Üst Alt