Aksiyon GTA 5 Analizlere Göre PC, PS4, XBox One'a Çıkartdığı Zaman İki Milyon Daha Satacak

Sponsorlu Bağlantılar

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
    Konu Sahibi
GTA 5 Analizlere Göre PC, PS4, XBox One'a Çıkartdığı Zaman İki Milyon Daha Satacak

GTA 5, PS4, Xbox One ve PC’ye çıkaracağını daha önce duyurmuştu. Duyurmasının ardından Sterne Agee adli analiz uzmanı Sonbahar’dan sonra Rockstar Games ve Take Two’nun yüksek bir miktarda para getireceğini ve satılmaya çıkarıldığı ilk ay içerisinde iki milyon satabileceğini iddia ediyor. Eğer GTA 5 bu üç platformda iki milyondan fazla satarsa, yüz milyon dolar Take-Two’nun kasasına eklenecek. Bhatia’nın hesaplarına göre kopya başı muhtemelen $48 dolar gelir elde edilecek çünkü satış firmaları her 60 dolar’a 12 dolar kar alıyor. Fellow adlı araştırma firması ve Cowen Company 8 yada 10 milyon satacağını, GTA 5′in E3 duyurusundan sonrada kanıtlayacağını söyledi. Ancak, ön siparişler haziran ayında yavaşlama kaydetti. GTA 5 içerisindeki GTA Online için gerçek parayla ödeme yapılabileceğinden dolayı bu fiyatın daha da artacağı yönünde söylemler var. GTA 6′nın önünde çok yol var gibi gözüküyor. Çünkü GTA 5 daha karlı ve daha güncellemeye açık.

Kaynak: RockstarTurk

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
satar tabi

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
çıksında gta 4 ucuzlasın alalım :D

çıksa internetten indiririm ondan sonra 4-5 sene sonra 20 tl falan olursa anca alırım :D

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
çıksında gta 4 ucuzlasın alalım :D

çıksa internetten indiririm ondan sonra 4-5 sene sonra 20 tl falan olursa anca alırım :D
oynadığın oyunu tekrar mı oynayacan ya da online için istiyon herhal

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Geçen sene laptop aldım gta 4 oynayabilmek için hala online san andreaa oynanıyosa gta 4 daha iyidir son 1 senedir oynuyom 3 farklı hikayesini bitirdim 2 hikayeyi 2 kez oynadım