Gta 4 Yükledim Düşüncelerim

Sponsorlu Bağlantılar

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Gta 4 Yükledim Düşüncelerim
Merhaba ben sistemime GTA4+EFLC kurdum ben en son San Andress oynamıştım ve grafikleri çok güzel geldi zaten ondan önce san andreas vardı.Mediumda 45-50fps ile akıcı oynuyorum (Birkaç forumda "O nasıl kart""Çok kötü oyun oynanmaz" falan dendi fakat kart gayet iyi) neyse oyun oynanışı harika araba çarpması falan indirmesi 1:30-2 saat sürdü (1.1 mpbs ile iniyordu) boyutu indirrken 11gb'ydi şimdi kurulunca 20 gb falan oldu ve oyunu kurması hiç abartmıyorum en az 1 saat sürdü fakat 1saate sürdüğünü düşünüyorum hem gta 4 hem eflc çifte zevk herkesin indirmesini öneririm

Uhops

Uhops

Üye
Just chose 2'de güzel gta tarzı güzel bir açık dünya oyunu.

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Peki benim pc kaldırır mı?

rapman

rapman

Üye
okurken iyi güldüm ha :D 2008'de çıkmış oyunu sanki dün çıkmış gibi anlatmışsın. Gel ben de sana gta 5'i anlatayım :)

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim herkes senin gibi konsol alamıyor benim durumun kötümü değil ama biz 3 kardeşiz babam bizi özel okula gönderiyor ve 7 sene aynı pcyi kullandım ben ve daha yeni pc topladım kusura bakma gta 5 oynayamayıp kendimi küçük düşürdüysem !

• Beğen
Tepkiler: -India- ve GDDR5
-India-

-India-

Üye
başkalarının düşüncelerine saygı duymayıp hep ben diyen tipler genellikle böyledir,dünya kendi etraflarında dönüyor zannedeler. o yüzden cevap vermene bile değmez boşver

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
UpOneTR

UpOneTR

Üye
savaş oyunumu la bu :D