""""gt-s8530 jvjl3 yazılımını olarak arıyorum""""şimdiden teşekkürler...

 • 1 Mayıs 2011
 • 2110 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar wave 2 8530 jvjl3 en son çıkan yazılımı olarak arıyorum o kadar aradım bir türlü bulamadım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler....herkese iyi forumlar....:oke:
   


  Yazan: BASKANCIHAN
 2. kies üzerinden güncelleme şeklinde yapabilirsiniz.
   
 3. kardeş bende o sürüm mevcut ben tekrar multiloader ile yüklemek istiyorum dolayısıyla dosyaları lazım olarak ilgine teşekkürler...
   
 4. JVJL3 versiyonu güncelleme olarak sunulmuştur. Bunu daha önce de söylemiştim. Dolayısıyla Update yapman mümkün değil. Temel bir 1.2 versiyonu kurup üzerine güncelleme yapabilirsin. Boşu boşuna aramana gerek yok.
   
 5. teşekkürler kardeş sağol sana yazdım ama cevap alamayınca bende konu açım dedim sağol öğreniyoruz işte kardeş sağol...
   
 6. kardes benim tel jvjk4 hic dokunmadim kiese baglasam jvjl3 versiyonuna nasil gecerim..?
   
 7. kiesin en son 2.0 sürümlerinden geçebilirsin. ama dikkat et en son kies güncelleştirmelerini kur. eski sürümlerde ariza çikarabiliyor. telefonu kiesle bağlayinca otomatik olarak sana güncelleme uyarisi çikar zaten.
   
 8. guncellerken yapmam gereken birsey varmi sorun cikmasin diye...?
   
 9. Bu aralar yoğunum biraz staj raporları çok uğraştırıyor üniversitede. O yüzden pek cevap yazamıyorum. Bir bitsin yeni projelerle tekrar kaldığımız yerden devam edeceğim :)
   
 10. kardeş kiesle yapma derim Wave 2 Custom ROM+Spoof+Orjinal Rom'a Geri Dönme bu konuyu takip et telefonda simkart ve hafıza kartı takılı olmasın ilk önce xxjk2 sonra üstüne jvjl3 yazılımını güncelleyeceksin dengesis arkadaşımızın konusu herşey burda iyi forumlar...:oke:

  ----------Eklendi @ 16:02:33 ---------- Yazıldı @ 16:01:55 ----------

  önemli değil kardeş ilgin alakan yeter başarılar zihin açıklığı kardeşime...iyi forumlar...:oke:

  ----------Eklendi @ 16:03:51 ---------- Yazıldı @ 16:02:33 ----------

  kardeş cevap yazdım dikkatli ol aşamaları teker teker anlatıldığı gibi yap sorun çıkmamasını ümit ediyorum telefona sakın dokunma kendi kendine açılana kadar bekle..
   
 11. ilgin icin sagol neden kiesi onermiyosun.?
   
 12. kardeş kieste çok problem yaşanıyor yok bağlanmıyor yok versiyonu atarken yarıda kesiyor vs...gene sen bilirsin...iyi forumlar...:oke:
   
 13. bende multiloaderle attım sorunsuz:oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 08:10