GRID Legends - Resmi Tanıtım Fragmanı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
GRID Legends - Resmi Tanıtım Fragmanı
GRID Legends yarış oyunu resmi olarak tanıtıldı. GRID Legends, 2022 yılında PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One için çıkış yapacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Race Driver GRID, efsanelerin efsanesi.
Tam bir Codemasters klasiği, harika grafikler, muhteşem optimizasyon, süper mekanikler.

Serinin (istanbul park var) ve oyununu halen daha aynı heyecanla oynuyorum, hiç eskimiyor.

Şimdi işin içine EA da dahil oldu, bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak, merak ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Grid motosport yüklemiştim . Ekran kartımı aşırı ısıtıyordu bu yüzden sildim . Etapları baya fazlaydı .

Çok güzel optimizasyonu vardı . Görüntü kalitesi çok mükemmel . Hd4850 ile bile çok kaliteli görüntü alabiliyordum . Yarış oyunların üst noktası GRİD olsa gerek . Forza falan yanınnda halt etmiş .

Grid Motosport 2013 yılında Crysis FPS oyunlarının nasıl en iyi grafiklere sahip olanıysa aynı onun misali kaliteli grafikleri cardır. Fizikleri vs güzeldir

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Grid motosport yüklemiştim . Ekran kartımı aşırı ısıtıyordu bu yüzden sildim . Etapları baya fazlaydı .

Çok güzel optimizasyonu vardı . Görüntü kalitesi çok mükemmel . Hd4850 ile bile çok kaliteli görüntü alabiliyordum . Yarış oyunların üst noktası GRİD olsa gerek . Forza falan yanınnda halt etmiş .

Grid Motosport 2013 yılında Crysis FPS oyunlarının nasıl en iyi grafiklere sahip olanıysa aynı onun misali kaliteli grafikleri cardır. Fizikleri vs güzeldir

Dostum, serinin en beğenilmeyen ve eleştiri alanını oynamışsın (1 ve 2 o kadar iyiydi ki o yüzden beğenilmedi zaten).
ve 'yi oynasan aşık olursun eminim.

Yalnız üzücü olan şey bu ikisi de telif sorunları nedeniyle steam mağazasında artık satılmıyor, yeni başlamak isteyenler için büyük talihsizlik.

G2A'da steam key var ama fiyatları doğal olarak yüksek.

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dostum, serinin en beğenilmeyen ve eleştiri alanını oynamışsın (1 ve 2 o kadar iyiydi ki o yüzden beğenilmedi zaten).
ve 'yi oynasan aşık olursun eminim.

Yalnız üzücü olan şey bu ikisi de telif sorunları nedeniyle steam mağazasında artık satılmıyor, yeni başlamak isteyenler için büyük talihsizlik.

G2A'da steam key var ama fiyatları doğal olarak yüksek.

Üzme canını bir ara Grid1 'de oynarız

• Cool
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
100 gb boş alan nedir yahu ? Abovvv

Sen yanlış GRID'e (2019) bakıyorsun.

2008 yapımı olan 8GB olması lazım, de ek paketleriyle 15GB sanırım.

• Düşünceli

Üst Alt