Greenify v3.4 [Donate]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Greenify v3.4 [Donate]
Greenify, Android uyumlu cihazlarınızda Uygulamaları uyutarak sürekli olarak durdurmaya zorlayan kullanışlı bir sistem uygulamasıdır. Böylece pil tüketen uygulamalar uyutulur ve cihazınızın performansı yükselir. Root olmadan da bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ama cihazınız root'lu ise daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.

WHAT’S NEW
NEW: “Prescriptions (beta)”, the community-driven flexible behavior blocking mechanism, precisely targeted with open rules.
NEW: Integration with “Island” to freeze app without root.
NEW: App shortcuts for Android 7.1.
Wake-up monitor and cut-off now works on Android 7.x in root mode.
No longer fall back to normal hibernation if shallow hibernation is temporarily unavailable.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: osmanbu19, ÇaRşI 2387, nonamesis ve 2 diğerleri

dumanibo

dumanibo

Üye
Tamamen gereksiz bir uygulama. Diğer uygulamaları uyutmak için kendisi sürekli çalışıyor. Ne anladım ben bu işten o zaman?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Tamamen gereksiz bir uygulama. Diğer uygulamaları uyutmak için kendisi sürekli çalışıyor. Ne anladım ben bu işten o zaman?

Şöyle düşün, telefonunda arka planda çalışan 30 uygulama var ve bunlar sürekli çalışıyor. Ama bu uygulama kendini başlatan uygulamaları sürekli durduruyor. Kendi kendini başlatan uygulamaları durdurmak için bu uygulamanın sürekli aktif olması çalışan 30 uygulamadan daha iyidir. Çünkü 30'dan 29 çıkarsan 1 kalır.

Senin de avantajın çalışan 30 uygulama yerine 1 uygulama olur. Bu da pilden tasarrufu olumlu yönde etkiler.