Greenify Donation *ROOT* v2.4 Final Patched PROPER

Konu Sahibi
Greenify Donation *ROOT* v2.4 Final Patched PROPER

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Açıklama:

Uygulama greenify uygulaması xposed olmadan tek başına çalışabilmektedir fakat sistem uygulamalarınıda uyutmak için xposed uygulaması gerekmektedir.
greenfy donate "sistem uygulamalari" dahil cihaz uzerindeki uygulamalari uyutmaniza imkan sağlar ve uygulamalarinız arka planda calisip cihazi yormaz ve tasarruf saglamaniza yardimci olur

resimli anlatım ve uygulama için alttaki linke bakabilirsiniz
Greenify_v2.3 build3 BETA greenify Donation apk v2.3 (uygulamalari uyutun) 31.03.2014 - MaxiCep

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tepkiler: Mad EagLe, soldierman ve Revengeful
teşekkürler yalnız yine sorun çıktı sistem uygulamaları uyutabilmek için donation indirin diyor donation değil mi bu olmadı free store ile çekeriz

Tepkiler: Bahadir_fb
    Konu Sahibi
teşekkürler yalnız yine sorun çıktı sistem uygulamaları uyutabilmek için donation indirin diyor donation değil mi bu olmadı free store ile çekeriz
Valla yama yapmışlar gerek olmaması lazim

Tepkiler: Mad EagLe
sistem uygulamaları çıkmadı deneysel özelliklerden tik koyayım dedim satın al diyor

Konu Sahibi
sistem uygulamaları çıkmadı deneysel özelliklerden tik koyayım dedim satın al diyor
Önceki sürüm konuda anahtar var ordanda indirebilirsin.
Yada konuya ekliyim belkide yama yapmak gerekiyordu lisans kontrolu vardi ya onu yamalamislardir

Tepkiler: Mad EagLe
olabilir bu ara çok şarjım gitmeye başladı yöneticiden baktım bi ton gereksiz uygulama çalışıyor indireyim dedim uyuttum sistem uygulamalarının çoğunu kaldırdım zaten bi watch on falan var onu kullanıyorum arada ama o da arka planda çok yiyor uyutamadım

Konu Sahibi

Dosyalar eklentiye alındı

Benim sarj hep ayni nazar degmesinde

2.3'ümü indireyim sağdaki yeterli mi ?

Sucrofe

Üye
Rootsuz çalışıyor mu peki? Ben de yüklü zaten ama rootu kaldıracağım da bu yüzden sordum.

Sucrofe

Üye
Ben sistem uygulamalarını uyutmuyorum zaten.

Sucrofe

Üye
Bir işe yaramıyor o zaman rootsuz.

Konu Sahibi
Bi denersin root kaldırınca

Tepkiler: Sucrofe