Yardım gravitybox

Sponsorlu Bağlantılar

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
gravitybox
arkadaşlar gravitybox un birçok özelliği çalışmıyor özelliklede saati ortaya almak istiyorum almıyor nolur yardım edin.
telefonum odex olduğu için mi olmuyor acaba bir el atın arkadaşlar.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Telefonun ne ? Ve android sürümü kaç ?

Eğer modlu bir statusbar yani odex felan varsa çalışmıyor zaten

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
galaxy win 4.1.2 sadece statusbarı deodex yapabilir miyiz

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
evetarkadaşlar yardım edin yav sinirlerim bozuldu.

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
onlarda işe yaramıyor :)arkadaşlar şu anda deodex stock rom kurdum ama yine saat ortaya gelmiyor nolur yardım edin systemul açarak falan bir şeyler yapamaz mıyız

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
onlarda işe yaramıyor :)arkadaşlar şu anda deodex stock rom kurdum ama yine saat ortaya gelmiyor nolur yardım edin systemul açarak falan bir şeyler yapamaz mıyız
Linkteki uyg. Kullanabilirsin

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş oda olmadı ya çatlıyacam valla nasıl bir tel bu yav herkesde oluyor bende olmuyor

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
yok kardes olmuyor telefon çift sim olduğu icin olabilir mi yer değisikligi olmamasinin sebebimesela cm romunun statusbarini bu cihazima nasil portlarim calisir sekildearkadaşlar system apk dosyası ile falan oynama yapamaz miyiz bir yardim edin koca forumda hiç gelistirici falan yok mu yav

byAndroid

byAndroid

Üye
Google arastir ben baktim bar mobil oldugum icin link atamiyorum galaxy win cm rom diye aratirsan bulursun

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
kardeş onu biliyorumda onda sebeke gelmiyor wifi acilmiyor sıkıntılı o romroma gerekyok zaten ben saati ortaya alsam yeter alamadım gitti

Üst Alt