GPS & NAVİGASYON arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
GPS & NAVİGASYON arıyorum
arkadaşlar sorunsuz çalışan bi navigasyon önerirmisiniz ?

mesele her girdiğimde tekrar harita yüklemeyen sadece bir kez türkiye haritası yükleyeceğim

sonra GPS konum bulmada sorunlar yaşamayan bi program arıyorum

İGO güzel fakat MOTOROLA ATRİX için çözünürlüğünü bulamadım hiç bir yerde yok

?????????​

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu önerisi olan?

mertcan01

mertcan01

Üye
Kardes sana uyarmi bilmem yardimci olma amacli soyluyorum. Sygic navigaston guzel. Telefonunda calisir mi calismaz mi pek fazla bilgim yok. Adroidlerde saglikli calisiyor ve cokta guzel program. Suanda 13.1.4 surumu forumda mevcut

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Kardes sana uyarmi bilmem yardimci olma amacli soyluyorum. Sygic navigaston guzel. Telefonunda calisir mi calismaz mi pek fazla bilgim yok. Adroidlerde saglikli calisiyor ve cokta guzel program. Suanda 13.1.4 surumu forumda mevcut

4share dışında bi link verebilirmisin
andro kaç üstünde çalışiyo?

mertcan01

mertcan01

Üye
Kardes konuyu acan ben degilim sana link vereyim. O kadar detay bilmem aciklmasi vardir. O foruma yaz. Ama en sagliklisi 4 shared. Pc den indir zipi ac ve tlf a aktar. En saglikli kurulum bu. Indirdigin turkiye haritalarinida mapin icine kur

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Kardes konuyu acan ben degilim sana link vereyim. O kadar detay bilmem aciklmasi vardir. O foruma yaz. Ama en sagliklisi 4 shared. Pc den indir zipi ac ve tlf a aktar. En saglikli kurulum bu. Indirdigin turkiye haritalarinida mapin icine kur

Işte pc erişimim yok şuan o yuzden baska site bulmam gerekiyo bilgi için teşekkürler

Üst Alt