gps den bir hayır gören varmı???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ciwano0114

Üye
    Konu Sahibi
gps den bir hayır gören varmı???
Android cihazların da gözde özellik olan GPS den daha yararlanabilir bir uygulamayı keşfetmedim .harita falan deniliyor ancak öyle önemli bir faydasını görmedim? benim bilmediğim özelliği mı var bu GPS nin :-)???

akula

akula

Üye
su tüp şirketlerinde çalışmıyorsan yani adreslerle işin yoksa ve şehir dışına yolculuk yapmıyorsan telefonda süs olarak durur :)

furkey

Üye
ingress oyununda mesela aktif olarak kullanırsın gps i :) Foursquare filan da var. Aslında kafa yorulsa çok geliştirilebilecek bir alan bu gps ama hem tulumbadan su çeker gibi bataryadan şarj çekmesi hem de geliştiricilerin biraz ürkekliği biraz da tembelliği yüzünden çok kullanılmıyor maalesef...

Ha bu arada spor yapıyorsan ne kadar kalori yaktığına kadar hesaplayabilen programlar var gps verileriyle :)

aleranol

aleranol

Üye
Harita iyi bir yardımcı kullanmayı bilmek gerekir

stainless steel

stainless steel

Üye
mesela nöbetçi eczane arıyorum gps sayesinde elimle koymuş gibi buluyorum

• Beğen
Tepkiler: paganini58
avcitalip

avcitalip

Üye
GPS Direkt GÖĞE Bağlıdır... :ehe :zuhaha: :kıskıs: :kop2: bunu bizim fizikçi söyledi varya gülmemek için kendimi zor tutum :D :D

GPS'i en basitinden ben ailemi takip edebilmek için Google Latitude üzerinden kullanıyorum ve oldukça yararlı arkadaşlarımı falanda takip ediyorum nerde kalmış nerde ne ediyor gibisinden görebiliyorum :evet:

daha sonra fotoğraflara konum verisi falan ekleyebiliyorsunuz :evet: aklına gelmeyecek kadar yararı var bu gps'in yol tarifi aslında hiçbişey sayılır :evet: adam gibi yol tarifi arıyorsanız mağazadan adam gibi bir GPS programı satın alacaksınız yoksa google maps çok dandik :evet:

mcalisir

Üye
özellikleri çok gelişmiş programlar var... ben mesela sınava gideceğim okulu bilmiyorum. gps den işaretledm elimle koymuş gibi gösterdi telefon :) ama sagmda çekmiyordu cam kenarına koydum:) sonra da aynı yoldan geleyim derken yol kapatılmış . başka yola girince önce beni dolandırdi ama dogru şekilde şehir içinden çıkarmıştı. bilmediğiniz yerlerde yol bulmak zor... bence çok ise yararli birşey

ciwano0114

Üye
    Konu Sahibi
değerlendirmeye alacağım bu Yorumları :-)ilginiz için teşekkürler arkadaşlar :-)

PriZm

PriZm

Üye
Google Maps kullanırken gps çok lazım oluyor.

Örnek olarak bilmediğim her türlü mağaza-dükkan Maps'de görünüyor.

Ayrıca Foursquare da kullanıyorum.Gps olmasaydı FS gibi uygulamalar olmazdı.

blacktalon

blacktalon

Üye
Lumiada bilen goz bunu kullaniyor sanirim

avcitalip

avcitalip

Üye
Google Maps kullanırken gps çok lazım oluyor.

Örnek olarak bilmediğim her türlü mağaza-dükkan Maps'de görünüyor.

Ayrıca Foursquare da kullanıyorum.Gps olmasaydı FS gibi utgulamalar olmazdı.

aynen :evet:

- - - Eklendi - - -

Bunların en gelişmişi bence Nokia Maps :evet: (Ücretsizlerin içinde)

mertekin34

mertekin34

Üye
Gps'siz telefon, hayat olur mu ya :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
arkadaşlar bide gps den konu varken bu aklıma geldi
hani nokia kullanırken (s60v3) uydu yerini bulan bi uygulama vardı
uydu derken bu tv uydu yerini gps den tespit ediyor (örnek: türksat 3a. hodbird13^ vs..)
bu uygulama ile çok rahat çanak antenleri kurabilirler
bu program android de yokmu? :hmmm
eğer varsa ismini verin bana lazım :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
yokmu bu programı bilen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt