Göz Rengine Göre Far Seçimi | göz rengine göre far renkleri nasıl olmalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Göz Rengine Göre Far Seçimi | göz rengine göre far renkleri nasıl olmalıdır
göz farı nasıl sürülür, göz farı nasıl uygulanır, göz farı nasıl yapılır, göz farı seti, göz farı sürme teknikleri, göz farları, göz rengine göre far renkleri nasıl olmalıdır, göz farı nasıl seçilmeli, göz rengine göre far nasıl olmalı

Gözleriniz ile çekiciliği sağlamak istiyorsanız eğer doğru far seçimi yapmaya özen gösterin. Gözlerinizin rengine uyumlu olan far ile dikkatleri gözlerinizde toplayabilirsiniz. Unutmayın ki çekicilik gözlerde gizlidir. Farın rengine karar vermek kadar farı doğru kullanma tekniğide önemlidir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mavi gözlere sahipseniz; açık kahve tonları ve parlak gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Açık yeşil ve bakır tonlar da gözlerinizle uyum sağlayacaktır.

Yeşil gözlere sahipseniz; altın tonlarını ve kahverengi, mor ve gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Açık mavi ve lacivert tonlarını da göz renginizi ortaya çıkaracaktır.

Kahverengi gözlere sahipseniz; yeşil tonlar ve mor, mavi ve bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Sezonun popüler renklerinden pudra pembesi gözlerinizle uyum sağlayacaktır.

Siyah gözlere sahipseniz; gri, lacivert, yeşil tonları ve kahve, bakır tonlarına ağırlık verebilirsiniz.

Ela gözlere sahipseniz; yeşil ve mavinin tüm tonlarıyla birlikte açık sarılar ve bejler tercih edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Dafny, Tuba.Erva ve minoo

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
yeşil siyah grı mor vazgecılmezım:hmmm

• Beğen
Tepkiler: buketcik, qirL1903 ve minoo

pelın_

siyah aylaynırbudur tek gecerım

• Beğen
Tepkiler: buketcik
minoo

minoo

Üye
Onu da kullanmak zor ama :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Esen_Rüzgar

Esen_Rüzgar

Üye
Kahverengi gözlere sahipseniz; yeşil tonlar ve mor, mavi ve bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Sezonun popüler renklerinden pudra pembesi gözlerinizle uyum sağlayacaktır.

İmkansız bu göz yapısıyla da ilgili sadece göz rengi değil. Eğer ben pudra pembesini kullanırsam herkes benim ağladığımı sanacaktır eminim.Hele ki mor kullanırsam aile içi şiddet derler :naughty:

Mavi ve bej :evet::oke:

• Beğen
Tepkiler: minoo

OğuzcanAbi

Üye
vay be :D
neler düşünüyolar :D

pelın_

:ehe:ehe bende beceremıyodum sonra alıştım pınarrcım:D bazen yapamasamda sevıyorum

buketcik

buketcik

Üye
lila ve yeşil benim kalitem:ehe

pelın_

tabı gozler renklı olunca:D

buketcik

buketcik

Üye
yok kız yeşil zaten gösler benim.
lila hoş duruyor.bişey sürmeyincede orman gibi bakıyorum biraz açıkta benimkiler:ehe

• Beğen
Tepkiler: minoo

pelın_

dedımya cnm oyuzden tabı gozler guzel ne sursen yakısır:d benım gozlerı cozemedım ben ya kahve ama arada bı degısıyo:)

• Beğen
Tepkiler: buketcik
buketcik

buketcik

Üye
yerim ben senin göslerini anemmmmmmmmmm:op::heyo:

pelın_

:sarıl::sarıl:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt