Göz Atma Özelliği ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Göz Atma Özelliği ?
Arkadaşlar göz atma özelliği hani ekran kilitliyken ellerimizi ekarının üzerinden geçirince aktif oluyor ya bende o nedense öyle olmuyor. Bende saat sürekli açık gözüküyor. Ama elimi ekranın üzerinde bekletince o saat gidiyor. Mesela telefonu cebimden çıkarıyorum saat kapalı 1-2 saniye sonra saat geliyor ekrana. Normalde hep kapalı olup ben elimi gezdirince ekranın üstünde açılması gerekmiyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

blackcemre

Üye
Aralık seç o zaman olur.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl abi sendeki göz atma ayarlarını.Ss atar mısın? Veya nasıl aralık seçeceğim.

respection123

Üye
göz atmaya gir orda aralık var özet var. Aralıkı seç

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Seçtim sonuç aynı arkadaşlar daima açık diye de bir seçenek var onda da aynı.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ayarların bu şekilde olursa isteğin olacaktır.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Bende bir seçenek daha var durun en iyisi ss atayım.Telefondan hangi uygulamayla upload yapıyorduk arkadaşlar?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
guncellemediysen saat ve bildirimler seçeneği vardır. Geçen gün gelen güncellemeyle o seçenek kaldırıldı.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
imgur uploader

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Ha evet işte o seçenek hemen gûncelleyip sonucu bildireyim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
o seçenek gdr3'te yeni firmware ile aktif olacak ve glance screende bildirimler de gösterilecek.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Güncelledim arkadaşlar her şeyi fakat sonuç ne yazık ki aynı arama yaparkenki yakınlık sensöründe de bir sorun yok.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ayarların benim attığım görüntüdeki gibiyse telefonu masanın üstüne koy saat aktif olur. 15 saniye sonra kaybolur. Kaybolunca elini telefonun üstünden geçirince saat gelir.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Abi ayarların seninkinin aynısı ama ben 15 Sn beklemedim.Abi 15 sn tuttum oldu çok sağ ol Allah razı olsun konu kilitlenebilir işte MaxiCep budur yaa.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
geçmiş olsun:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...