Gotomyphone; Bilgisayarınızdan Telefonunuzu Yönetin

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Gotomyphone; Bilgisayarınızdan Telefonunuzu Yönetin
Uygulama geçtiğimiz ay yayınlanmış durumda fakat ismini hiç duymadığımız için haberdar olamadık. Uygulama çok basit bir yapıda çalışmakta telefondan uygulamayı açıp GoToMyPhone ibaresine tıklamanız yeterli sonrasında size bir adres verecek.

Bilgisayarınızdan bu adrese gideceksiniz ve karşınıza seçenekler çıkacak.

Contacts Manager ı seçerseniz rehberinize ulaşabilir, mesaj gönderebilir ve arama yapabilirsiniz
Mesaj atma ile ilgili şunu belirtmek istiyorum mesajı yollayabilmek cihazdan onaylamanız gerekmekte yani mesajı bilgisayardan yazdım gönder dedim ile bitmiyor iş.
Arama yap dediğiniz zaman keza yine telefondan onaylamanız gerekmekte.
Photo Albums bölümünde ise cihazda ki elbette fotoğrafları görüntüleyebiliyorsunuz.

Bir diğer güzel özelliğimiz ise live camera shot. Bu bölümde ise cihaza komut göndererek belirlediğimiz aralıklarla cihazın fotoğraf çekip bize web tarayıcımızda göstermesini sağlıyoruz.
Bu arada şunu belirteyim sağ üst köşede de kaç saniye geçtiği sayılmakta.

Son ve en beğendiğim özelliğimize geldik. Ortamda ki sesi kayıt altına alabilme. Bu özellik ile yine belirli süreler içerisinde cihaza yolladığımız komut ile ses kaydı gerçekleştirebiliyoruz fakat bunun için uygulamanın açık olması şart.
Geriye kalan bölümler ise cihaza dair bilgileri ve cihaz ile alakalı bir kaç test yapabilmemizi sağlıyor.

Bir kaç dediğime bakmayın sadece titreşim ve bildirim sesini deneyebiliyoruz

Evet arkadaşlar uygulama bence kullanışlı sonuç olarak illa ki cihazımı sürekli pc ye bağlamak durumunda kalamıyoruz bu gibi durumlarda gayet iş görebilecek bir uygulama.

Arkadaşlar uygulama 8₺ den markette yer buluyor. Deneme imkanınız mevcut fakat onda elbette kısıtlamalar mevcut.

Uygulama linki
GoToMyPhone:

• Beğen
Tepkiler: Hagios, sekajmer, ceza87 ve 1 kişi daha

4MaGuS

4MaGuS

Üye
süper haber bende bunu bekliyordum noramlde nokia pc suit üzerinden yapılıyordu blutooth ile ancak wplerde kablo ile bağlansan dahi böyle bir özellik yok buda binevi ona benzer bir şey aslında o onaylama kısmını aç kapa şeklinde yapsalar süper olur bu arada anlık görebiliyor değilmi bu arada haber için :tşk: ücretsiz olsaydı iyiydi bu olmadı :agla2:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı
turbocore35

turbocore35

Üye
Konu İçin Teşekkürler Bugün Nedense Hiç Haber Gelmedi .:D.system eror diyor .:D.tmm düzeldi.

beats

beats

Üye
:tşk: iyi inceleme

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgi ve paylaşım için teşekkürler

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Konu ve inceleme için teşekkürler.

csH

csH

Üye
mesajı onay almadan gönderseydi almayı düşünürdüm ama öbür türlü bi anlamı kalmıyor

serinaga

serinaga

Üye
Teşekkürler paylaşım için, hemen deniyorum ...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
konu için :tşk:

PureFood

PureFood

Üye
Gayet güzel inceleme teşekkürler.

Üst Alt