[Görüş]Çok Teşekkür MaxiSymbian^3 Ailem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ByRedox

ByRedox

Üye
    Konu Sahibi
[Görüş]Çok Teşekkür MaxiSymbian^3 Ailem
Arkadaşlar benim telefonumu alalı 4 ay oldu bu sitede çok önceden s40 babamın telefonu için neler paylaştınız beni nasıl sevindirdiniz şimdi ordan ayrıldım...
Şimdi bu bölümde 4 aydan önce telefonumu seçerken aldıktan sonra kredi kartım olmadığı için oyunlar uygulamalar yüklerken sorularımda bana çok yardımcı oldunuz...
Bunu neden yazıyorum diye düşünüyorsunuz çünkü bazı kişiler bize çok yardım etti ve bugün ilk kez cfw yükledim ve çok sevinçliyim bunun için sevinç sarhoşluuğuyla yazıyom...bu cfw yüklememi yardım eden cihatyılmaz ustama ve hakan_710 ustama ilk kez yüklediğim cfw yapımcısına hakan_710 ustama benim telefonu hacleme cesaret veren kurtuluş abime harbiden çok harbi adam bu bölüme geldiğimde çok uygulamasını gördüm hatta ilk gördüğüm kişi sonra belco usta ,yaren dede , DustoJniK ustaya , nur ustaya ve syamadığım bir çok lkişiye teşekkür ....
MaxiSymbian^3 abim Teşekkür Saol oleyyyy telefon çok hızlı oleyyyyyyyy :D bide bana kırık olmayan Asphalt 6 linki verecek olan warmı bide moderatörlerimize teşekkürler :D oleeyyyyyy ;:awişmnfvjkudtbhoyurtf

Teşekürlerrr :D

• Beğen
Tepkiler: asi3321, Kurtuluş40 ve vg_engin

cihatyılmaz

Üye
ben usta değilim kardeş sadece senden daha önce flash atmayı öğrendim o kadar :)) sağolasın yinede :)

ByRedox

ByRedox

Üye
    Konu Sahibi
ben usta değilim kardeş sadece senden daha önce flash atmayı öğrendim o kadar :)) sağolasın yinede :)
o zamn öğretmenimmmmmmmmmmmm :d

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve MaxipmaN
ByRedox

ByRedox

Üye
    Konu Sahibi
cihani sultan sanada teşekkür az iyiliğini görmedik...

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

MaxipmaN

Üye
can kardeş o paylaştığın nedir caba çıkartamadım?:hmmm

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Foruma katıldığım ilk günlerimi hatırlattın eyvallah. :D

• Beğen
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Burdaki ortam kolay kolay başka yerde bulunmaz :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Cihanî Sultan
asigsasi

asigsasi

Üye
burda hayat var

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

PYTHONs

Üye
Maxicep.... Telefonları Şebeğe Çevirme Merkezi :ehe: :ehe: Şaka bi yana ama gerçekten faydalı bir forum yararlı sloganında da belirttiği gibi bencede türkiye nin en iyi telefon forumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt