Googleplay de uygulama yayınlamak

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Googleplay de uygulama yayınlamak
Arkadaşlar mağazada uygulama yayınlayan varmı aranızda? bi sorum olacaktı.

mta122003

mta122003

Üye
Ne Olduki Kardeş Ben Az Çok Biliyorum Onu

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
benim sorunum ayrı bişey yükleme değil asıl sorum :) ben daha önce mağazadaydım gçen sene google üretici hesabımı sonlandırdı. sony xperia için tema yapıyorum güzel getiriside vardı tekrar mağazaya girmek istiyorum ayrı hsp açıp yapabilirmiyim? bu konuyu buldum bu adam ciddimi aynı bilgisayarı aynı interneti bile kullanma diyor.

mta122003

mta122003

Üye
benim sorunum ayrı bişey yükleme değil asıl sorum :) ben daha önce mağazadaydım gçen sene google üretici hesabımı sonlandırdı. sony xperia için tema yapıyorum güzel getiriside vardı tekrar mağazaya girmek istiyorum ayrı hsp açıp yapabilirmiyim? bu konuyu buldum bu adam ciddimi aynı bilgisayarı aynı interneti bile kullanma diyor.

Merhaba Kardeşim evet Bu Adamlar Biraz Doğru Söylemişler Önceki Hesabınla Aynı IP Adresi Olunca Senin Yeni Hesabını Kapatabilirler.Sen Büyük İhtimal Ya Uygunsuz Bi Yorum Falan Yazdın Yada Küfür Büyük İhtimal Ama Deneyebilirsin Belki İstersen Bişey Olmayacagını Düşünüyorum İyi Günler

HA BU ARADA KARDEŞ İSTERSEN BERABER ORTAK OLUP SENİNLE BİR ANDROİD OYUN-UYGULAMA YAPABİLİRİZ
İYİ GÜNLER

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
yok küfürle falan alakalı deil kardeşim :) sadece telif hakkı içeren tema paylaşmışım aynı temayı değişiklik yapıp 2 defa denedim ve bu ilk paylaşımımdı 5 ay sonramı akıllarına gelmiş bilmem onu bahane edip sonlandırdılar :) ben yazılım dilinden anlamıyorum kardeşim sadece sony theme creator ile tema hazırlıyorum. yav kendimi tutamıyorum hastalık olmuş hergün tema yapıyorum boşa gitmesin dediydim :) getiriside güzeldi gavurlar baya alıyodu ve benim işçiliğimi herkes beğeniyodu face de falan hala istiyo adamlar paylaşmamı :) hesabı açtığım pc önemlimi yoksa sadece apk ları yüklerken mi dikkat etmem gerekir? ben yan hsp açmıştım pcden. mesela aklımda şu var banka hsbını ablamınkini versem benim adım falan geçmicek yüklemeleride telden yapsam o zaman sorun olacağını sanmıyorum. zaten mağazada developer console var sanırım onda yükleme işlemleri yapılıyor.

mta122003

mta122003

Üye
yok küfürle falan alakalı deil kardeşim :) sadece telif hakkı içeren tema paylaşmışım aynı temayı değişiklik yapıp 2 defa denedim ve bu ilk paylaşımımdı 5 ay sonramı akıllarına gelmiş bilmem onu bahane edip sonlandırdılar :) ben yazılım dilinden anlamıyorum kardeşim sadece sony theme creator ile tema hazırlıyorum. yav kendimi tutamıyorum hastalık olmuş hergün tema yapıyorum boşa gitmesin dediydim :) getiriside güzeldi gavurlar baya alıyodu ve benim işçiliğimi herkes beğeniyodu face de falan hala istiyo adamlar paylaşmamı :) hesabı açtığım pc önemlimi yoksa sadece apk ları yüklerken mi dikkat etmem gerekir? ben yan hsp açmıştım pcden. mesela aklımda şu var banka hsbını ablamınkini versem benim adım falan geçmicek yüklemeleride telden yapsam o zaman sorun olacağını sanmıyorum. zaten mağazada developer console var sanırım onda yükleme işlemleri yapılıyor.
Kardeşim Küfür Deilse Uygunsuz Yorum Deilse O Yöntemi Yap Bişeyciktte Olmazzz

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
yok ya ben niye küfür edeyim üreticiyim o kadar bilincindeyim :) dediğim gibi telif hakkı içeren tema yapmışım ondan kaynaklı. o işte çok cıncıklı uğraştıracak pc den yapaydım daha rahat olacaktı :) neyse biraz daha araştırıp bi karara varayım napalım riske girip deneyecez en fazla 25 doları çöpe atarız :)

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Google a 1 kere yamuk yaparsan ( adsense,admob,gplay vs.) google bunu unutmaz.Çok iyi saklanmadıktan sonra hesapları ilişkilendirip kapatacaktır.Örneğin uygulamayı yazdığın yayınladığın pcde o hesap girildiyse 1 kere yakalar diye biliyorum...

• Beğen

Üst Alt