GoogleMarket.3.10.10.by.Chelpus. TrueLice ile uygulamalarin lisans denetimi kapatma!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
GoogleMarket.3.10.10.by.Chelpus. TrueLice ile uygulamalarin lisans denetimi kapatma!!!
evet arkadaşlar ben denedim ve oldu!!!
bu Google Play değiştirilmiş bir sürümünü yükleyerek, güvenle korunan Google VLV
(kütüphane lisans denetimi) kullanan tüm
uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Bu sürümde
proxy üzerinden Google Play
faturalandırma ve lisans denetimi
çalışmıyor!!!

programi indirin ve kurun(isteyen önceki orjinal sürümi yedek alsın!!!) bu kadar!! :)
artik Lucky Patchere gerek kalmadan Titanyum backup ,poweramp, holo locker plus vs... uygulamalar sorunsuz çalişyo :D :oke:
link

not:tel rootlu olmali
soru: tel rootlu lucky patcher kurulu iken buna ne gerek var???
cevap: bazı uygulamalar lucky patcher olsa bile sorun çıkarar(örnek: holo Launcher plus vs..) :D

Samet.25

tesekkurler

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
yedek almasak rootsuz calisir mi?

- - - Eklendi - - -

Pardon sonda lucky patcher varmis yani sadece rootlulara

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
lucky patcher kullanmadan tekrar kurdum sorun cikmadi!! :D

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
S3 gelsin denerimmm!!!! :D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Arkadaslar nasil kurdunuz rootlu telefonum ama kurmaya kalkinca degistir diyor yuklenmiyor

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar nasil kurdunuz rootlu telefonum ama kurmaya kalkinca degistir diyor yuklenmiyor

sorunun nerde olduğunu anlamadım ama istersen teli fabrika ayarlarına geri dondur tekrar kurmaya dene!!! :hmmm

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Arkadaşım tekrar ana ayarlara çevirdim ama uygulama şöyle diyor

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
telin rootlu olsa ve yuklenmedi hatayi alyorsan istersen superuser uygulamasindan tercinlere git ve su dosyasini yukselt!!!
bıde telin ismi ve sürümünü nedir???

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Telefonum xperia neo v atomic gb 3.0 kurulu 2.3.4 tabanlı

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
teldeki eski sürümü yedekle ve kaldır(eğer aynı sorun çıkarsa yedeği tekrar geri yükle)!!!
uygulamanı kaldırdıkdan sonra yeni sürümi kurmaya çaliş...
eğer sorun yaparsa ozaman sorun romda olabiler!!

MaxiHan

MaxiHan

Üye
maalesef olmuyor desteklerin için teşekkür ederim.

TheMadness

TheMadness

Üye
2 haftadır kullanıyorum çok memnunum.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Arkadaşlar yaptım yükleme işlemi çok farklı bir yoldan yapılması gerekiyormuş. Vendor.apk olarak değiştirecekmişiz önce ismini programın. Sonra lucky patcher dan patch to android denecekmiş. En son Vendor.apk yı system/app'a kopyalayıp r-w-r-r olarak izinler değişecekmiş. Yeniden başlattıktan sonra çalışıyor.

Edit: Demin denedim titanium backup ta gayet güzel çalışıyor.

Samet.25

Arkadaşlar yaptım yükleme işlemi çok farklı bir yoldan yapılması gerekiyormuş. Vendor.apk olarak değiştirecekmişiz önce ismini programın. Sonra lucky patcher dan patch to android denecekmiş. En son Vendor.apk yı system/app'a kopyalayıp r-w-r-r olarak izinler değişecekmiş. Yeniden başlattıktan sonra çalışıyor.

Evet bende boyle yukledim

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi

bende böyle sorun olmadı ama neyse bu titanium backupun yeni 6.0.0.0. surumu çikmiş gayet güzel!!!
yeni özellikler sms,mms rehber gibi yedekleme var!!
bugun foruma ekleycem :oke:
bide Çalarken dinlet yerine ararken sizin dinleyebileceginiz çok güzel program var!!
en merak edilen uygulama olsa çin tellerde olan ses değiştirme yarayan özellik android üçünde yapılmış!!!
ama şimdilik bu sadace RUS operatörleri desteklemekte!! :)
isteyene link vereyim nasıl uygulama olduğunu bakmak ucun!!

TheMadness

TheMadness

Üye
bende böyle sorun olmadı ama neyse bu titanium backupun yeni 6.0.0.0. surumu çikmiş gayet güzel!!!
yeni özellikler sms,mms rehber gibi yedekleme var!!
bugun foruma ekleycem :oke:
bide Çalarken dinlet yerine ararken sizin dinleyebileceginiz çok güzel program var!!
en merak edilen uygulama olsa çin tellerde olan ses değiştirme yarayan özellik android üçünde yapılmış!!!
ama şimdilik bu sadace RUS operatörleri desteklemekte!! :)
isteyene link vereyim nasıl uygulama olduğunu bakmak ucun!!

Ses değiştirme iyi olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt