Google'a erişim sorunu mu yaşanıyor? Google servisleri çöktü mü?


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Arama motoru Google'a belirli bir süredir erişim sorunu yaşanıyor. Google ile birlikte Gmail, YouTube gibi servislere erişilemiyor. Google tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sorunun kısa bir süre sonra çözülmesini umuyoruz.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
An itibariyle Google Servisleri Düzeldi.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
arslan3332

arslan3332

Üye
Ortalık çok kötü trump kokuyor yakın biryere pisletmiş :D
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ayarmı Veriyorlar Bize.Benim Dayımın Oğulları Mermiye Kafa Atıyo Kafa :D
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt