Google Voice (Ücretsiz)- İnternet Paketin Varsa Konuşmak Bedava

• 29 Mart 2013
  • 2491 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Google Voice ile, sesli mesaj ve metin mesajlarını Web üzerinden alabilirsiniz ve metin gönderme ve gelen çağrılar için ücretsiz bir numara almanız yeterlidir. Android bu uygulama ile giden arama yapmak yerine, Google Voice numarası kullanarak gerçek cep telefonu numarasını özel tutabilirsiniz. Bir kullanışlı özelliği ise e ?postalarınızı okuyabilmeniz ve otomatik olarak metne sesli transkripsiyon yapabilirsiniz.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Detaylı bilgi,kullanım ve indirme için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.googlevoice&hl=tr

Yazan: emreyavuz199696
  2. ulkenizde kullanilamaz diyor :-(

3. Teşekkürler

4. Apk eklemek daha makbule geçer. Ülkemizde kullanılmıyor nasıl yükleyelim ki.

5. Dostum açmışsın post iyi güzel de okumadın mı sadece Amerika yazıyor programın sayfasında

Currently only available in the US.

6. Google play dan hideninja vpn programı ile vpn Amerika olarak ayarla bu link e tıkla google play ile bağlan girince seçenek hesap değiştir de diğer hesabın devreye girince yükle seçeneği çıkar ben indirdim fakat yorum larda SMS atıyor para yiyor gibi laflar dan daha açmadım

7. peki karsidaki kisinin telinde bu program olmasada bedava konusulrmu

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 22:30