Google Voice Search'e 13 dil daha ekleniyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Google Voice Search'e 13 dil daha ekleniyor!
[h=2]Google ses asistanı için güncelleştirme yayınladı![/h]Siri'ye rakip çıkan Google'ın ses asistanı Voice Search yeni dil seçenekleriyle toplam 42 dilde hizmet verecek. Google Voice Search'iniOS cihazlarda da kullanılmaya başlaması rekabeti iyice artırdı. Yeni eklenen diller arasında genel olarak Avrupa ülkeleri bulunuyor.
Google dil seçeneklerini genişletmeye devam edeceklerini belirtiliyor. Bu güncelleştirmeyi alabilen cihazların sadece mikrofona sahip olması yeterli. Ancak ne yazık ki iOS kullanıcıları henüz bu güncelleştirmeyi alamayacak.

Yeni eklenen diller şu şekilde:

• Basque
  • Bulgarian
  • Catalan
  • European Portuguese
  • Finnish
  • Galician
  • Hungarian
  • Icelandic
  • Norwegian
  • Romanian
  • Serbian
  • Slovak
  • Swedish

avcitalip

avcitalip

Üye
içinde TÜRKÇE'MİZ yoksa isterseler uzaylıca koysunlar :off::oke: konu için teşekkür ederim

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
içinde TÜRKÇE'MİZ yoksa isterseler uzaylıca koysunlar :off::oke: konu için teşekkür ederim

Duygularıma tercüman oldunuz , ama sonraki güncelleme den ben ümitliyim ;) dikkat ederseniz son ülke olarak swedish var, genelde bu ülkeden sonra Türkiye gelir;)

Unutmadan konu içinde teşekkür ederim...

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar google inşllah bizi unutmaz :)

Bu arada siri Türkcemiydi arkadaşlar bilen varmı?

PriZm

PriZm

Üye
Türkçe eklense dahi benim icin birsey degismeyecek cünkü ben voice search ve assistant programını ingilizce pratigi yapmak icin kullanıyorum :)

avcitalip

avcitalip

Üye
Duygularıma tercüman oldunuz , ama sonraki güncelleme den ben ümitliyim ;) dikkat ederseniz son ülke olarak swedish var, genelde bu ülkeden sonra Türkiye gelir;)

Unutmadan konu içinde teşekkür ederim...

elin gevurunun dilini neden koyuyorlar anlamıyorum ki halbuki bizim ülkemizde belkide daha çok telefon satmıştırlar :off: inşallah koyarlar :)

- - - Eklendi - - -

Türkçe eklense dahi benim icin birsey degismeyecek cünkü ben voice search ve assistant programını ingilizce pratigi yapmak icin kullanıyorum :)

öyle deme ya olsunda sen kullanma :oke: yeterki olsun olması bile yeterli :)

Kerim.

Kerim.

Üye

elin gevurunun dilini neden koyuyorlar anlamıyorum ki halbuki bizim ülkemizde belkide daha çok telefon satmıştırlar :off: inşallah koyarlar :)

- - - Eklendi - - -

öyle deme ya olsunda sen kullanma :oke: yeterki olsun olması bile yeterli :)
Mutlaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt