Google ve 29 Ekim


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi


Eğer hala arama işleri için araç çubukları yerine Google ana sayfasını kullanıyorsanız, bu değişikliği mutla fark etmiş olmalısınız: Google, her zaman yaptığını yine yaptı; Türk internet kullanıcılarının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını çok özel bir logoyla kutladı.

Logoya tıkladığınızda, Google sizi "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" ile ilgili arama sonuçlarının listelendiği sayfaya götürüyor.

Biz de MaxiCep ailesi olarak tüm Türk milletinin 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutluyor; ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz.
 
  • Beğen
Tepkiler: mertocan96
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Güzel olmuş bayramımız kutlu olsun
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt