Camera Google Sprayscape v1.0


meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
Google Sprayscape uygulaması çıktı!
Geliştirdiği yeni servis ve uygulamalarla kullanıcılara yenilikler sunan Google, şimdi de ilginç bir kamera uygulaması ile karşımızda. Google Sprayscape neler sunuyor?


Google, Sprayscape isminde deneysel bir kamera uygulamasını kullanıcılarla buluşturdu.

VR benzeri kamera olarak nitelendirilen ve akıllı telefonun GPU'su ile beraber jiroskopunu kullanan kamera uygulaması, Google Creative Labs tarafından geliştirdi.

Google Sprayspace neler sunuyor?

360 derece kamera çekimine benzeyen bir efektle fotoğraf çeken uygulama, telefonu döndürüp ekranı dokunduğunuz an gördüğü yeri kaydetmesi açısından oldukça farklı bir deneyim sunuyor.Hem ön hem de arka kamera ile birlikte kullanılabilen Google Sprayscape, yine uygulama üzerinden çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyada paylaşabilme imkânı da tanıyor.

Hemen hemen her cihazda görüntülenebilen fotoğraflar ayrıca Google Cardboard gözlüğü ile izlenebilir...

Ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden sunulan Google Sprayspace, gördüğümüz kadarıyla henüz ülkemizde kullanıma açılmamış.

Ancak önümüzdeki günlerde uygulamanın tüm bölgelerde kullanıma açılmasını bekliyoruz.


Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011, benderhomer ve 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
Teşekkürler..:oke:
 
  • Beğen
Tepkiler: meyrock
meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
Keyifli kullanımlar
 
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: meyrock
meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
Keyifli kullanımlar
 
halo_42

halo_42

Üye
teşekküürler
 

ocantas

Üye
Emeğe saygı teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt