Google SketchUp 8.0.3117

 • 28 Nisan 2011
 • 2522 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >

  Yapımcı: Google Inc.
  Eklenme Tarihi: 02.09.2010
  Dosya Boyutu: 40,03 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Dil: İngilizce
  Platform: Windows XP/Vista/7
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Limit: Yok

  Google SketchUp ücretsiz, kolay öğrenilebilir bir 3 boyutlu modelleme programıdır. Bu program ile hayalinizdeki evi, arabayı veya aklınıza gelebilecek her şeyi 3 boyutlu olarak çizebilirsiniz. Detay ekleme özelliği sayesinde Google SketchUp (3D Modelleme Programı) birçok gelişmiş üç boyutlu modelleme programından daha iyi düzeydedir. İsterseniz yaptığınız çalışmaları yazıcıdan çıkartabilir ve e-posta olarak gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu program gelişmiş birçok özellik ve seçenek ile bilgisayarda çizim konusunda meraklı kullanıcılara güçlü ve ücretsiz bir alternatif.

  Google'ın diğer servisleri Google Earth, Google 3D Warehouse gibi yazılımlar ile uyumlu olarak çalışabilen Google SketchUp'ı kullanarak giydirilmiş modeller yapabilir ve kolayca fotoğraflarını alabilirsiniz.

  Bir şekli tutun, çekin, uzatın ve kolayca 3 boyutlu tasarımlar haline dönüştürün. Modellerinize gelişmiş renklendirme ve doku ekleyebilme seçenekleri de Google SketchUp'ın içerisinde mevcut. Gerçek zamanlı gölge efekti ile dizaynınızı daha gerçekçi kılabilir ayrıca zamandan tasarruf için de hazır gelen binlerce aracı kullanabilir ve tasarımlarınızı çok daha erkenden bitirebilirsiniz.

  Bu araçla yapabileceğiniz şeyler tamamen hayal gücünüze kalmış. İster araba, ister gemi, ister ev. Oluşturduğunuz modellerinizi Google Earth içerisine yerleştirebilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Işığın yönünü, gücünü vb. daha birçok şeyi kendiniz ayarlayarak 3 boyutlu nesnenizin gerçekte nasıl görüneceğini konusunda fikir edinebilirsiniz.

  Not! Programın ücretsiz versiyonunun yanında profesyonel kullanıcılara hitap eden ücretli bir Pro versiyonu da mevcuttur.

  DOWNLOAD
   


  Yazan: backspace11
  BaykusReis ve meska08 bunu beğendi.
 2. Bu programı kullanıyordum zaten, mükemmel bir programdır tavsiye ederim...

  Teşekkürler:oke:
   
 3. çok iyi teşekkür ederimm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 23:02