Google Play Yorum Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Yorum Sorunu
Arkadaslar simdi ben bir uygulamaya 3 satır yorum atıp yolluyorum. Yolladiktan sonra iki satirini gorebiliyorum. 3. Satiri sadece yorumu duzenlerken gorebiliyorum. Neden 2 satir gozukuyor olabilir?
Magaza cok kotu bence boyle giderse android maceram sona erecek.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Devamını gör gibi bir buton mevcut onu görmüyor musun?

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Yazının üstüne bastığınız da tamamı görün müyor mu ?

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Buton bende yok basinca da olmuyor malesef. Uygulama kendini bir ay sonra guncelledigi icin ve durduruldu hatalarindan biktigim icin elle guncelliyorum. 7.5.0.8 tek durduruldu vermedi ama yorum sorunu icin belki de yazilimi bastan kurmam gerekecek.
Cunku son formattan sonra google play silinmemis sanirim 7.1 surumune donuyor. Oysa 4.8lere falan donmesi lazim

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Play store durduruldu hatasının birçok sebebi var. Herhangi bir hata kodu vs yazıyor mu ekranda ? eğer yoksa uygulama yöneticinden google play ı açıp güncellemeleri kaldır diyin daha sonra tüm google play servisleri ve google play i güncelleyin büyük ihtimal çözüm olacaktır

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Play store durduruldu hatasının birçok sebebi var. Herhangi bir hata kodu vs yazıyor mu ekranda ? eğer yoksa uygulama yöneticinden google play ı açıp güncellemeleri kaldır diyin daha sonra tüm google play servisleri ve google play i güncelleyin büyük ihtimal çözüm olacaktır
7.5te hic durduruldu hatasi almadım en stabil surum su ana kadar.

Üst Alt