Google play yardim

• 6 Ağustos 2014
  • 453 Okunma
  • 12 Cevap

1. Telefon rootlu oncelikle belirtiyim.
    Bugun freedom yukledikten sonra google playe birseyler oldu simdi de baglanti yok diyor. Modlu google play store yukledim yine ayni ne yapmam lazim ?

Yazan: Luck Star
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.
  2. Root Explorer ile /system/etc/ içine girip hosts dosyasını sil.
    Freedomuda kaldir.
    Yeniden başlat duzelir

Mobil cihaz ile gönderdi
    Otroligt bunu beğendi.
  3. Baska yerde gorup hosts u sildim holloldu usta. Simdi freedomun herhangi bir etkisi olur mu ? Silmesem olmaz mi:)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.
  4. Valla kullandiktan sonra stop yapin sorun olmaz diyorlar bi dene istersen :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Luck Star bunu beğendi.
  5. Biraz bakiniyim ben :) bir de modlu google play guvenilir midir? Ama konusunda sorayim ben en iyisi tekrardan tesekkurler

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.
  6. Aynen sorun yok bende oyle kullaniyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
    Luck Star ve Bahadir_fb bunu beğendi.
  7. Freedom'u program içinden durdurmadan yani "stop" yapmadan silerseniz, google play'e ve google servislerine ( google sync vs. ) erişim sağlayamadığınızı göreceksiniz. Freedom'u cihazınızdan kaldırmadan önce mutlaka "stop" yapın.

8. RootExplorer-v3.1-[AndroidliyimBlog].apk - Google Drive
    kardeşim burdan root explorer ı indir kur kurduktan sonra root/etc/hosts dosyasını siliyoruz
    ardından google playa girebilirsin eğer freedomu silmek istemiosan böle bi olay olduğunda gene aynı işlemi yapman gerekiyor

9. Beyler hallettim saolun ama simdi durduk yerde reklam cikiyor telefonda nerden acildigini bilmiyorum ne yapcam? Bi whatsapta cikti ekrana tiklamali bise bide baska biseyde

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Drweb yükleyip tarat belki bulur reklam yapan uygulamayı

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Tmm saol

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.
  12. 1 saat arayla cikti 2 reklam suana kadar bi modlu google play cikartmaz dimi? En son freedom ile freestore yukledim bi de luckypatcher ile bi uygulamadan remove ads demistim. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Freestore olabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/10/2018 - 14:51