Google Play Store 7.1.15.I-all (Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Store 7.1.15.I-all (Türkçe)
Google Play Store'un son versiyonu, denenmiştir, xda'dan alıntıdır.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

oguzxw

oguzxw

Üye
Ingilizceye alıştım google sayesinde telefon bile ingilizce oldu teşşekürler Google!

SM-N910CQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: halo_42 ve MaxipmaN
turancen

turancen

Üye
Ben dışarıdan apk yüklemeyim, kendi güncellesin, bir zaman sonra kendi Türkçe olacaktır zaten, uğraşmaya değmez..

oguzxw

oguzxw

Üye
Ben dışarıdan apk yüklemeyim, kendi güncellesin, bir zaman sonra kendi Türkçe olacaktır zaten, uğraşmaya değmez..
Aynen en iyisi

SM-N910CQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
7.0 vardı kasım kasım kasılıyordu, 7.1.14 durduruldu verince bunu kurdum. bu sürüm mis gibi.

turancen

turancen

Üye
7.0 vardı kasım kasım kasılıyordu, 7.1.14 durduruldu verince bunu kurdum. bu sürüm mis gibi.
Lg g3 cihazımı 2. kez garantiye gönderdim ve bugün aradığımda değişim onayı gelmiş, yeni cihaz gelir gelmez hemen satıp, samsung galaxy c7 alıyorum :D bu arada ise s2 kullanıyorum, google play yarı ingilizce yarı Türkçe :) hele yeni cihazı alayım, bu apk yükleyip kullanmaya devam ederiz :D şimdilik s2ye yüklemeye gerek yok, zaten tel zor ayakta duruyor :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
emreli01

emreli01

Üye
Lg g3 cihazımı 2. kez garantiye gönderdim ve bugün aradığımda değişim onayı gelmiş, yeni cihaz gelir gelmez hemen satıp, samsung galaxy c7 alıyorum :D bu arada ise s2 kullanıyorum, google play yarı ingilizce yarı Türkçe :) hele yeni cihazı alayım, bu apk yükleyip kullanmaya devam ederiz :D şimdilik s2ye yüklemeye gerek yok, zaten tel zor ayakta duruyor :D
Kardeşim c7 i nerden alıyorsunuz kaça alıyorsunuz ?

Lenovo VİBE S1

aycan54

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
turancen

turancen

Üye
emreli01

emreli01

Üye
C7 alamadım, hiçbiryerde bulamadım, vodafone fatura ek üzerine j7 prime aldım. Şu anda onu kullanıyorum.
Bende düşündüm açıkçası c7 fakat Türkiye de yok evet yani teknosa vatan gibi yerlerde güzel telefon c7 suanki telefonunuzda hayırlı olsun

Lenovo VİBE S1