Google Play Store 7.1.13.I-all [0] [PR] 136682927 (ORJINAL TAM TÜRKÇE)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi


Google Play Store 7.1.13.I-all [0] [PR] 136682927

Android uyumlu cihazlarda Mağazaya girebilmeniz ve uygulama, oyun, tema, vb... indirebilmeniz için kullanabileceğiniz uygulamanın son sürümüdür. Bu sürümü tam türkçe ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Dosya boyutu 17.5 MB civarındadır.

 
  • Beğen
Tepkiler: tuareq, atd54, MaxipmaN ve 2 diğerleri
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Emeğinize sağlık Bahadır usta. :tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Bahadir_fb
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt