Google play servisleri iptal etme

Sponsorlu Bağlantılar

sekorito

sekorito

Üye
    Konu Sahibi
Google play servisleri iptal etme
Merhaba arkadaşlar benim sotunum cihazin ram seviyesi 1gb ve aşırı yuklenme oluyor googleplayi devre dışı bıraksamda diger turlu uygulamalar calismiyor. Bu ram kullanımı nasıl düşürebilirim

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Telefonun rootlu ise ve Play Store'i fazla kullanmıyorsan silebilirsin. Bu işlem uygulamalarda sorun çıkarmaz. Ayrıca kullanmadığın ve sistemin kendisinde yüklü olan uygulamaları da silebilirsin. Böylece arka planda çalışan uygulamaları kaldırmış olursun. Play Store yerine ise indirmek istediğin uygulamayı googleda aratıp apk dosyası şeklinde indirip kurabilirsin.

mersimersi33

mersimersi33

Üye
kesinlikle silme. Yedekle dondur bir çok uygulama dondurabilirsin Titanium Backup ile ***** olanı googleden indir kullanması pratik ama unutma ki sistem ihtiyacı olan uygulamanın donması sorun olur bunun için araştırma yapınız..

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Telefon çalışmıyor ben denedim Nokia 6 da denemek için Play hizmetlerinin verilerini sildim . Direkt ana sayfa .

sekorito

sekorito

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar googleplay hizmetlerini ve google hesap açma uygulamasını sildim şimdi tekrar yükledim fakat artık olmuyor .Sürekli sunucu hatası diyor . Google play hizmetleri güncelle diyor ama yine de olmuyor . Şuan google olmadan kullanıyorum cihazı

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt