Google play kodu nasil alinir

3534Fatih676734

Üye
    Konu Sahibi
Bana yardim edin
 
hikmet366

hikmet366

Üye
Media mark tan almıştım 25 TL lik kart kasaya geçiyorsun kasada sana uzun bir kağıt veriyor o kağıtta kodlar yazıyor vmo kodları Google hesabına yazıp onaylatiyorsun 25 50 75 100 TL lik kartlar var aynı şekilde Apple kartları da var

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
internetten de alabilirsiniz
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt