Google Play Kart Ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

neco1234

neco1234

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Kart Ekleme
Merhabalar arkadaşlar ben bir türlü wallet e kart ekleyemiyorum. Bankayı aradım olmadı yardım için google mesaj attım olmadı. Başka kartlarıda denedim gene olmadı yeni hesapda açtım olmuyor bir türlü. Kart eklerken aldım tek yanıt

Kartınız yetkilendirilirken bir sorun oluştu. :D yani sabır diyorum oda bitecek yakında. Yardım eden biri olursa dua edecem vallaha bol bol :D her uygulama indirdiğimde.

neco1234

neco1234

Üye
    Konu Sahibi
:D Olayı çözdüm beyler burdan tüm sorun yaşayan arkadaşlara anlatayım. Öncelikle banka kartınıza bir internet bankacılığı açtırın. İnternet bankacılınığınız oldumu iş bitiyor desem yeri. Ardından internet bankacılığından kredi kartınızı seçiniz ve sanal kart oluşturun orada size yeni kart numarası ve cvc veriyor. O yeni sanal kart bilgilerinizi wallet kabul ediyor artık sorun kalmadı. Eğer bunlar olmazsa bankanızı arayıp sanal kart açma hakkında bilgi alınız. :)

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
İyi de zaten banka kartı ile kredi kartı aynı şey değil ki. Evet sanal kart ile çözülebilir.

blacktalon

blacktalon

Üye
:) sende buyuk ihtimal ziraat hesap karti var ve onu actin internete cunku kredi kartinda oyle seylere gerek yok anlasmasi olmasi yeterli