Haber Google Nexus Sailfish akıllı telefon görselleri geldi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Google Nexus Sailfish akıllı telefon görselleri geldi
Nexus Sailfish yeni görseller ortaya çıktı...

Her sene Google cephesinden yeni akıllı telefon modelleri geliyor ve bu sene de iki ya da üç ay içerisinde yeni nesil Nexus modellerinin duyurularak satışa çıkmasını bekliyoruz. Geçtiğimiz sene LG ve Huawei üretici olarak belirlenirken, Nexus 5X ve Nexus 6P adındaki cihazlar gelmişti. bu sene ise üretici olarak HTC'nin adı geçmekte.

HTC'nin yeni Nexus modellerini geliştirdiği ve bu akıllı telefonların Sailfish ve Marlin kod isimlerine sahip olduğunu biliyoruz. HTC cephesinde ise yeni akıllı telefonları HTC M1 ve HTC S1 kod isimleri ile geliştirilmekteler.

Cihazlar merakla beklenirken, bilgiler de gelmeye devam ederken, şimdi de Android Police, Nexus Sailfish modelinin canlı görsellerini yayınladı. Bu cihaz, gelen iki Nexus modelinin küçük ekranlı olanı olarak satışa sunulacak. Görsellerin çok fazla açık olarak cihazı sunmadığını söyleyelim, ancak baktığımızda tasarımının eski Nexus modellere hiç de benzemediği görülüyor.

Daha önce Nexus Sailfish'in plastik kasa ile sunulabileceğine dair iddialar gelmişti. Ancak Android Police, hem Marlin'in hem de Sailfish'in metal kasa ile sunulacağını belirtiyor.

Google Nexus Sailfish, 5" büyüklüğünde ve 1920x1080 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile gelecek. Qualcomm'un dört çekirdekli işlemcili Snapdragon 820 yonga setinden güç alacak olan akıllı telefon ayrıca 4GB sistem belleğine sahip olacak ve dahili veri kapasitesi de 32GB olarak yer alacak.

Nexus Marlin ise 5.5" büyüklüğünde ve 2560x1440 piksel Quad HD ekran ile gelecek.

Google Nexus Sailfish akıllı telefon görselleri geldi

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Burdaki sailfish sadece reklam amaclımı yoksa
Google ile yapılan android destegimidir?

furyzer0

furyzer0

Üye
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Sailfish cihazın kod adı sailfish os ile alakası yok :)

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Ben bu işte bir celişki ararım ;)
Marlin (merlin)
Sailfish (sailfish os)
yani böyle kod adı olamaz
benim mantıgım almıyor. :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ön ekranada bakın tam bir takoz.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve furyzer0
furyzer0

furyzer0

Üye
Ben bu işte bir celişki ararım ;)
Marlin (merlin)
Sailfish (sailfish os)
yani böyle kod adı olamaz
benim mantıgım almıyor. :)
Kasıtlı olabilir demek istediğim sailfish os ile platform olarak bir alakası yok sailfish osa ilgi gösterenlerin internette denk gelmesi için boyle yapmış olabilirler

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Kasıtlı olabilir demek istediğim sailfish os ile platform olarak bir alakası yok sailfish osa ilgi gösterenlerin internette denk gelmesi için boyle yapmış olabilirler

Olabilir.

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 4 / 2016

Luck Star

Luck Star

Üye
Slim armor kılıf takılmıl gibi duruyor. Sadelikten ve zariflikten uzak kaba tasarım.

Üst Alt