Google Music v4.1.512

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
omerkardesler

omerkardesler

Üye
    Konu Sahibi
Google Music v4.1.512
Google Music servisinin resmi android uygulaması. Uygulama, Android 2.2 Froyo üstü sürümlerde çalışmaktadır.

Ekli dosyalar

0MG90

0MG90

Üye
Ben 4.3 versiyonunu paylaşıyorum geliyosun daha düşük versiyonunu paylaşıyosun ayıp ayıp, emeğe saygı kalmamış.

• Beğen
Tepkiler: omerkardesler
esokmen

esokmen

Üye
Ben 4.3 versiyonunu paylaşıyorum geliyosun daha düşük versiyonunu paylaşıyosun ayıp ayıp, emeğe saygı kalmamış.

Aynen kardes arkadas paylasmis. Ama seninkinde bazi modellerde sikinti cikiyormusya bu direrk 2.2 usrunde calisiyor. Gerci benim wonder 2.3.6 da senin ki calisti. Yine ikinizede tesekkurler

• Beğen
omerkardesler

omerkardesler

Üye
    Konu Sahibi

Bunun emeğe saygıyla alakası yok asıl sen benim emeğime saygı duymuyosun arkadaşım.. insanlar senin verdiğin versiyonu kullanmak zorunda değil belki bi alt versiyonu daha çok hoşuna gidiyor..

omerkardesler

omerkardesler

Üye
    Konu Sahibi

Bunun emeğe saygıyla alakası yok asıl sen benim emeğime saygı duymuyosun arkadaşım.. insanlar senin verdiğin versiyonu kullanmak zorunda değil belki bi alt versiyonu daha çok hoşuna gidiyor..

foreverthe

foreverthe

Üye
Teşekkürler

dgrszz

dgrszz

Üye
Arkadaslar galaxy ace de calisiyor bilginizle tesekkur ederim paylasan arkadasa

• Beğen

unmark

Üye
Google Play Music v4.4.811H.526848

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt